Wymień „Swoją starą na nową”

 Dla zainteresowanych  wymianą swojej  starej torby fotograficznej na nową, dystrybutor firmy ThinkTank Polska przygotował ciekawą akcję:

każdy, kto przyniesie dowolną starą, używaną, zniszczoną  torbę na swój sprzęt fotograficzny uzyska za nią od 100zł do 200zł  które może rozliczyć prze zakupie nowej torby ThinkTank z serii Retrospective. Akcja będzie trwała od 7 kwietnia  do 30 czerwca.

 

Każdy, kto przyniesie  w okresie od 7 kwietnia do 30 czerwca starą torbę fotograficzną  dowolnej marki do sklepu partnerskiego uzyska za nią od 100zł do 200zł do rozliczenia przy  zakupie  torby ThinkTank z serii Retrospective.  Akcja  trwa do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów  toreb ThinkTank z serii Retrospective przeznaczonych do promocji.

Akcją promocyjną zostały objęte wszystkie modele z tej linii. Szczegółowe informacje o akcji można uzyskać  w  sklepach partnerskich na terenie całego kraju oraz na stronie www.ttfoto.pl

ThinkTank Photo została założona w 2005r. w Kalifornii przez projektantów  i profesjonalnych fotografów. Jest to sprzęt tworzony z pasją przez profesjonalistów dla profesjonalistów i miłośników  fotografii. Firma 4 profi jest autoryzowanym dystrybutorem ThinkTank Photo na terenie Polski, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy i Estonii.