Cały świat rolnictwa – przybywa teraz do Polski!
FAIE – największy w Europie program wysyłkowy dla rolnictwa.

Przedsiębiorstwo wysyłkowe FAIE o najobszerniejszym programie wysyłkowym dla rolnictwa w Europie rozwija swoją ekspansję zagranicą. Oprócz na rynek austriacki, niemiecki, włoski i szwajcarski, FAIE wysyła od tej chwili towary także na rynek polski.

Szczególną uwagę zwrócono na początku na obszary eksportowe CHOWU ZWIERZĄT i MLECZARSTWA. Sklep internetowy FAIE oferuje zarówno małym jak i dużym gospodarstwom rolnym wiele korzyści: szeroki asortyment rolniczy, szybką opcję wysyłki do Polski, rabaty roczne, 2 lata gwarancji oraz obecnie dodatkowo rabat powitalny, wynoszący 10% , na wszystkie pierwsze zamówienia internetowe. Cały świat rolnictwa można od teraz odkryć w e-sklepie FAIE.
FAIE wysyła asortyment obejmujący ponad 30 000 artykułów dla rolnictwa teraz również bezpośrednio do polskich gospodarstw rolnych i prywatnych odbiorów.

FAIE – Przedsiębiorstwo rodzinne z tradycją i kompetencją od 1964 roku.

W 1964 roku firma wysyłkowa FAIE nadała pierwszą paczkę. Przedsiębiorstwo rodzinne FAIE już w latach 60. uważane było za prekursora handlu drogą wysyłkową. To, co zaczęło się przejrzystym asortymentem i małym katalogiem, stało się największym programem wysyłkowym w Europie, poświęconym rolnictwu.

Zakres asortymentu poszerzał się bardzo szybko, a małe przedsiębiorstwo rodzinne rosło wraz z nim. Obecnie prawie 70 pracowników codziennie stara się ułatwić rolnikom działalność. Wielu spośród tych pracowników „wywodzi” się z rolnictwa i dzieli się tą pasją oraz swoją wiedzą z rolnikami.

Wraz z upływem czasu to austriackie przedsiębiorstwo ekspandowało do krajów sąsiednich – Niemiec, Włoch i Szwajcarii. Obecnie firma obsługuje rolników z najróżniejszych krajów i kultur. Zespół FAIE wysłał już ponad 12 milionów paczek.

W roku 2010 FAIE zbudowało nową centralę firmową. Przedsiębiorstwo zainwestowało łącznie 7,5 milionów euro w nową budowę i zautomatyzowało systemy wysyłkowe. W ten sposób FAIE zwiększyło możliwości wysyłki na rynek europejski.

Zalety

  • WIELKI WYBÓR. Cały asortyment obejmujący ponad 30.000 produktów. Teraz dostępny w Polsce.
  • ZAKUP BEZ RYZYKA. Łatwe i bezpieczne zamówienie. 30-dniowe prawo zwrotu
  • NAJLEPSZA JAKOŚĆ. Przynajmniej 2-letnia gwarancja.
  • 99% wszystkich wysoko jakościowych artykułów jest dostępne na magazynie. Najczęściej paczki wysyłane są jeszcze tego samego dnia.
  • 400.000 ROLNIKÓW. Aktualnie 400.000 rolników korzysta z usług dostawy firmy FAIE regularnie. Kto wie, może Państwo staną się 400.001 klientem?
  • CAŁY ŚWIAT ROLNICTWA. Chów / Hodowla zwierząt, technika rolnicza, dom, dwór i ogród, sprzedaż bezpośrednia, urządzenia leśne, narzędzia, maszyny, wędkarstwo, wędzenie, gospodarstwo domowe, zabawki,… w jednym sklepie.
  • 6% BONUS ROCZNY. Lojalność jest dla nas ważna! W związku z tym można korzystać przy kaźdym zakupie jako klient z konta bonusowego!