2Po kilkunastu miesiącach gruntownej renowacji, 18 marca 2015 roku swoje podwoje dla gości otworzył hotel ibis Lille Centre Grand Palais. Znajdujący się w pobliżu Starego Miasta, jest pierwszym obiektem marki, który prezentuje wszystkie najnowsze koncepty wprowadzane obecnie na światowy rynek przez tę sieć, w tym m.in. Sweet Room by ibis™.

W wystroju nowego obiektu ibis Lille Centre Grand Pallais dominują ciepłe barwy i surowe drewno. Hotel posiada 91 pokoi, w tym dziewięć apartamentów. Do dyspozycji klientów biznesowych jest w pełni wyposażona sala konferencyjna, mogąca pomieścić do 14 do 22 osób.

Hotel ibis Lille Centre Grand Palais znajduje się w odległości krótkiego spaceru od stacji kolejowych Lille Flandres i Lille Europe, niedaleko dwóch linii metra. Dzięki lokalizacji w śródmieściu, jest świetną bazą wypadową do eksplorowania turystycznych uroków tego magicznego miasta. Położony jest w pobliżu Palais des Congrès, Zénith, miejskiego ratusza i starej części miasta. Jak przystało na segment ekonomiczny, noc w pokoju kosztuje od 73 Euro.