Sieć Mila otworzyła pierwszy sklep w nowym formacie. Zmodernizowana placówka handlowa market-Detal z logo Mila, jest zlokalizowana w Pobiedziskach przy ul. Królowej Jadwigi 4. W obiekcie zmieniło się stoisko alkoholowe, lada mięsna i wędliniarska oraz stoisko piekarniczo-cukiernicze. Kolejna odnowiona placówka handlowa, należąca do sieci Mila, zostanie otworzona 25 sierpnia br., w Inowrocławiu przy ul. Emilii Plater 10.

W sklepie w Pobiedziskach zostało wprowadzone całkowicie nowe, nigdzie wcześniej nie występujące w sieci, stoisko piekarniczo-cukiernicze. Klienci mogą tam kupić świeże pieczywo wypiekane na miejscu z niemrożonego ciasta, pieczywo regionalne, ciasta i inne wyroby cukiernicze. Słodkie „luzy”, ciasta oraz cukierki, zostały umieszczone w specjalnie zaprojektowanym do tego regale w którym prezentują się nadzwyczaj smakowicie. Zostało również odmienione stoisko alkoholowe, które stało się w 100% samoobsługowe – klient samodzielnie może sięgnąć po produkty, które chce zakupić. Odnowiona została także lada z mięsem i wędlinami oraz stoiska kasowe.

25 sierpnia br., w Inowrocławiu przy ul. Emilii Plater 10 zostanie otworzona kolejna placówka handlowa w nowym formacie. Z okazji ponownego otwarcia odmienionego sklepu, zostały przygotowane specjalne działania marketingowe m.in.: promocja odnowionego sklepu z wykorzystaniem kampanii automobilowej, ulotki, a także liczne degustacje przygotowywane z produktów, które sprzedawane są w sieci. Klienci będą mogli przekonać się o  wyjątkowej świeżości i wyśmienitym smaku m.in. pieczywa, warzyw oraz wędlin. Ponadto dla klientów zorganizowany zostanie poczęstunek w formie hot-dogów, który z pewnością ucieszy nie tylko najmłodszych klientów MILA.

Supermarkety Mila to warzywniak, cukiernia i sklep mięsny, pod jednym dachem. Charakteryzuje nas miła obsługa oraz wyjątkowe promocje. Głównym celem strategii asortymentowej jest realizacja wszystkich potrzeb klienta w codziennych zakupach, tak aby znalazł wszystko to, czego potrzebuje w jednym miejscu. W sieci Mila, dostępnych jest 6000 artykułów, z których gro, to oferta artykułów świeżych.

Więcej informacji na temat sieci supermarketów Mila, można znaleźć na stronie internetowej www.mila.pl.