Miliony użytkowników internetu odwiedzają codziennie serwis YouTube®. Łączna liczba oglądanych przez nich materiałów filmowych sięga miliardów. W ciągu jednej minuty, internauci sciągają ponad sto godzin filmów. Możliwości dotarcia do szerokiego grona odbiorców dostrzegła również firma ProFit® i dzięki udostępieniu szerokiej gamy filmów pokazowych, oferuje podgląd na możliwości swoich narzędzi.

Dzięki wprowotwornice MULTI PURPOSEadzeniu na rynek systemu otwornic Click&Drill, firma ProFit® przyczyniła się do uproszczenia wykonywania otworów w różnych materiałach.
Narzędzia ProFit® to rewolucyjne rozwiązanie dla niejednego majsterkowicza czy profesjonalisty. Opatentowany system zmiany otwornic na trzpieniu prowadzącym oraz możliwość szybkiego i bezproblemowego usunięcia urobku, pozytywnie wpływa na warunki pracy i automatycznie podwyższa jej komfort.

Na kanale ProFit® http://www.youtube.com/channel/UCuXZ8oStSfnQz2ULoe2jgeA znaleźć można filmy, które prezentują możliwości poszczególnych otwornic. Oglądając krótki film instruktażowy znajdziecie Państwo również odpowiedź na pytanie: „W czym i jak duże otwory można wykonywać otwornicami ProFit®?”DIAMOND DRY

Z pewnością lekkie i sprawne wykonywanie odwiertów wywoła na niejednym oglądającym zdumienie i podziw, ale dokładnie w tym celu technolodzy ProFit® nieustannie pracują nad innowacjami. Chęć zaskoczenia użytkownika i umożliwienie mu pracy trwałym i łatwym w zastosowaniu narzędziem, to bodziec do tworzenia nowych i lepszych rozwiązań.

Holenderski producent otwornic ProFit® to firma rodzinna, która skupia się na ciągłym rozwoju tych narzędzi. W ciągu ostatnich 15 lat firma zaspokaja najwyższe wymagania, jakie na narzędziach z tego segmentu stawia dzisiejsze rzemiosło. Godnymi uwagi są oferowane zestawy z dopasowanymi średnicami, odpowiednimi do potrzeb ekip montażowych. Elektrycy, hydraulicy, stolarze i cieśle znajdą w bogatym asortymencie otwornic ProFit® coś dla siebie, a dostępność na rynku pojedynczych sztuk zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

ProFit® oferuje otwornice do wykonywania odwiertówendura w drewnie, ceramice budowlanej, metalach, tworzywie sztucznym i stali. System otwornic ProFit® umożliwia oszczędność czasu i pieniędzy. Narzędzia ProFit® charakteryzuje możliwość 5-cio krotnie szybszej pracy i 10-cio krotnie dłuższa żywotność narzędzi w porównaniu z dostępnymi na rynku produktami o podobnym przeznaczeniu.

Sczegółowe informacje: www.otworniceprofit.pl