„Lato, lato, zostań dłużej…” Któż z nas nie zna tej piosenki? Pewnie nie raz nucimy ją pod nosem, patrząc na kończące się zbiory truskawek i czereśni. Ze smutkiem żegnamy się ze świeżymi owocami, które osładzały nam wakacyjne dni.

Odkręcając słoiczek z nowej linii dżemów Stovit, możesz bez względu na porę roku przypomnieć sobie, jak smakuje lato. Słodkie, starannie wybrane owoce są na wyciągnięcie Twojej ręki! Zebrane w pełni sezonu, specjalnie po to, aby zachować bogactwo smaku są kwintesencją lata. Dojrzewające w słońcu owoce odnajdziesz w każdej łyżeczce dżemu Stovit.

Nowa linia dżemów to nie tylko odmienione słoiczki. Granatowe wieczka i owoce zgrupowane w centrum etykiety to dopiero początek. Wychodząc naprzeciw wymaganiom konsumentów, Stovit udoskonalił tradycyjne receptury, oferując jeszcze wyższą jakość swoich produktów. Pozbawione konserwantów i sztucznych dodatków dżemy, są najlepszym wyrazem tego, co kryje się w owocach.

Dla każdego smakosza znajdzie się ulubiony wariant smakowy. Można wybierać spośród owoców lasu, jagód, malin czy jeżyn. Dla wielbicieli klasyki Stovit przygotował dżem z truskawek, brzoskwiń i czarnych porzeczek. Wszystkie dżemy są niskosłodzone, by w pełni oddać naturalny smak owoców. Bo przecież to owoce są najważniejsze!

Cena :

ok. 3,7 zł/260 g

ok. 6 zł/410 g

 

Więcej na www.stovit.com.pl