Największy polski producent systemów zasilania gwarantowanego UPS, firma EVER zaprasza Przedstawicieli Resselerów, Kontrahentów i Kooperantów na praktyczne, merytoryczne Warsztaty Szkoleniowe z zakresu zasilania awaryjnego. Kolejne warsztaty odbędą się już 30 czerwca 2015 oraz 29 września 2015 w siedzibie firmy, w Swarzędzu. Szkolenia cieszą się dużą popularnością, gdyż pozwalają uczestnikom na poszerzenie i zaktualizowanie wiedzy z zakresu zasilania gwarantowanego.

Warsztaty EVER
Warsztaty techniczne EVER

DLA KOGO

Warsztaty EVER polecane są projektantom, informatykom, inżynierom, właścicielom i pracownikom firm informatycznych, kierownikom projektów, a także generalnym wykonawcom. Rekomendowane są szczególnie wszystkim, którzy w swojej pracy wykorzystują lub oferują urządzenia zasilania awaryjnego UPS.

PROGRAM

Program warsztatu obejmie część teoretyczną i praktyczną. Uczestnicy zapoznają się z procesem instalacji UPS (w tym trójfazowych UPS EVER), poznają oprogramowanie monitorująco-zarządzające PowerSoft Professional oraz praktyczne funkcjonalności podczas prezentacji w dziale Badań i Rozwoju firmy EVER. Uczestnikom przedstawiony będzie przegląd produktów producenta ich funkcjonalności oraz korzyści płynące z ich zastosowania.

CYKLICZNE EDYCJE

Niedawno, bo 12 maja odbyła się kolejna edycja warsztatów szkoleniowych EVER. Spotkała się z dużym zainteresowaniem i zadowoleniem uczestników. Poznali oni rozwiązania UPS oraz otrzymali konkretne wskazówki dotyczące instalacji urządzeń UPS. Mieli okazję otrzymać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Była to również okazja do poznania przedstawicieli poszczególnych Działów Technicznych firmy EVER oraz wymiany doświadczeń wśród Uczestników.

REJESTRACJA

Udział w warsztacie jest bezpłatny. Aby zgłosić chęć uczestnictwa należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszenia dostępny na stronie internetowej www.ever.eu/szkolenia. Liczba miejsc na warsztat jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o warsztatach znajdą Państwo na stronie: www.ever.eu/szkolenia

ZAPRASZAMY!