Zapraszamy na 45 edycję konferencji „Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty na produkty i klientów przedsiębiorstwa”! Wydarzenie odbędzie się już 22 listopada, w Multikinie Złote Tarasy.

KORZYŚCI

Korzyściami wynikającymi z udziału w szkoleniu jest przede wszystkim zdobycie wiedzy z zakresu:

* Rola nowoczesnych rachunków kosztów w zarządzaniu przedsiębiorstwem – wady tradycyjnego rachunku kosztów, stosowanego nadal przez 75% polskich przedsiębiorstw!
* Koncepcji rachunku kosztów, które są aktualnie wdrażane w nowoczesnych przedsiębiorstwach na całym świecie – zapoznasz się z koncepcją nowoczesnego ZASOBOWO-PROCESOWEGO RACHUNKU KOSZTÓW.
* Platformy zarządczo-controllingowej DOCTOR COSTER® – na stanowiskach demonstracyjnych zobaczysz jak w kilka minut wykonywane są najbardziej zaawansowane kalkulacje i rozliczenia.
* Możliwości menedżerskich i zarządczych jakie niesie za sobą nowoczesny rachunek kosztów – przekonasz się jak skutecznie wdrożyć Business Intelligence w Twojej firmie, w oparciu o kokpity menedżerskie Doctor Coster® DASHBOARDS (Powered by QlikView).

DLA KOGO

* Dyrektorzy Generalni i Właściciele przedsiębiorstw
* Członkowie Zarządu i Menedżerowie najwyższego szczebla kierowniczego
* Dyrektorzy i Kierownicy Controllingu
* Pracownicy Działów Controllingu i Księgowości
* Dyrektorzy Finansowi
* Główni Księgowi

TRENERZY

dr Tomasz Zieliński – Prezes Zarządu firmy ABC Akademia Sp. z o.o. – lidera wdrożeń ZPRK/RCA w Polsce,
Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dziedzina: finanse, specjalność: controlling, rachunkowość,

Ekspert w zakresie systemów controllingowych do zarządzania kosztami i rentownością,
Autor koncepcji Zasobowo-Procesowego Rachunku Kosztów (ZPRK) wdrażanego w przedsiębiorstwach takich jak: ORLEN Laboratorium, Lotos Kolej, Energa Obrót, Electrolux, FirstData Poland (Polcard), Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, Spomlek, Kupiec i inne,

Wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Szkole Głównej Handlowej, Uniwersytecie Łódzkim oraz firm szkoleniowych.

 

UCZESTNICY WCZEŚNIEJSZYCH KONFERENCJI

Uczestnikami wcześniejszych konferencji były firmy, które są liderami w swoich branżach. Były to m.in.:

Amica Wronki S.A., ANWIL S.A., Bank Pocztowy S.A., BZ WBK S.A., Carlsberg Accounting Service Centre Sp. z o.o., ENERGA Obrót S.A., Electrolux Poland Sp. z o.o., Grupa ONET S.A. Euro-Tax S.A., Herbapol Lublin S.A., Polkomtel S.A., Jeronimo Martins Dystrybucja S.A., Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.,, Kompania Piwowarska S.A., Komputronik S.A., Labolatorium Kosmetyczne Joanna Sp. z o.o., MAN Trucks Sp. z o.o., MPK Poznań Sp. z o.o., ministerstwo Skarbu Państwa, narodowy Bank Polski, PKN Orlen S.A., polska Wytwórnia Papierow Wartościowych S.A., SKOK Stefczyka, VOLKSWAGEN Poznan Sp. z o.o., Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy Sp. z o.o., Żywiec Zdrój S.A., PZU S.A., PKP Cargo, KLER S.A., ENEA Operator.

Ciebie też nie może tu zabraknąć!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś i zdobądz niezbędną porcję wiedzy z prawidłowej kalkulacji kosztów!

ZAREJESTRUJ SIĘ na stronie organizatora – spółki Akademia Controllingu