Mila Professional to polska marka kosmetyków do włosów stworzona pod okiem specjalistów firmy Polwell. W jej ofercie można znaleźć produkty do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji.
Za działania PR-owe marki odpowiada od teraz warszawska agencja Acha PR.

 

Marka Mila Professional to odpowiedź na aktualne wymagania rynku fryzjerskiego, czerpiąca z niemal 30-letniego, europejskiego doświadczenia firmy Polwell. To kosmetyki o ugruntowanej pozycji, darzone zaufaniem fryzjerów, którzy szczególnie doceniają farby Milaton, rozjaśniacz Mila Silver Plex i pięknie pachnące maski odżywcze. Kosmetyki Mila cieszą się popularnością nie tylko na rodzimym rynku fryzjerskim, ale także poza granicami Polski, szczególnie w Rosji i Wielkiej Brytanii. Produkty Mila Professional skierowane są do młodych, poszukujących nowych rozwiązań fryzjerów i stylistów, podchodzących do zawodu z pasją i energią. Zainteresowanie modą i trendami przenikającymi różne dziedziny życia, a także postrzeganie fryzjerstwa jako sztuki użytkowej jest głównym przesłaniem filozofii Mila Professional pozwalającej się wyróżnić przy jednoczesnym zachowaniu naturalności
i pozostaniu sobą.

Obecnie marka Mila Professional jest w trakcie powiększania swojego portfolio produktów – nowe opakowania i komunikacja z mediami mają podkreślać jej ekspercki, profesjonalny charakter i trafiać do salonów fryzjerskich oraz specjalistów koloryzacji i stylizacji fryzur. Za poszerzeniem oferty idą także kolejne zmiany, nie tylko w sferze produktowej – komunikacją w obszarze public relations marki czerpiącej z doświadczenia firmy Polwell będzie zajmować się agencja Acha PR.

Acha PR posiada 12-letnią praktykę w zakresie tworzenia strategii komunikacyjnych dla firm i marek,
a także działań public relations, kompleksowych usług medialnych oraz budowania wizerunku
w mediach społecznościowych. Agencja realizuje również wydarzenia korporacyjne, eventy, konferencje i śniadania prasowe. Nawiązanie współpracy z marką Mila Professional to dla Acha PR kolejne wyzwanie i okazja do pokazania na ogólnopolskim rynku silnej, eksperckiej i przeznaczonej
dla profesjonalistów marki kosmetyków dla włosów.

Agencja Acha PR będzie wspierać markę Mila Professional w zakresie relacji z mediami, współpracy
z podmiotami zewnętrznymi, blogosferą i influencerami, reprezentowania marki oraz tworzenia kreatywnych koncepcji. Za kontakt z mediami z ramienia agencji odpowiada Maciej Sztupek – starszy specjalista ds. PR.

Strony nie zdradzają szczegółów podpisanej umowy.

Więcej:
www.milapro.eu
FB/milaprofessional