Bakotech Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor rozwiązań WatchGuard oraz AlienVault w Polsce, zaprasza na cykl certyfikowanych szkoleń AlienGuard Roadshow 2016. Na spotkania dotyczące szeroko rozumianego sektora bezpieczeństwa IT organizator zaprasza przede wszystkim inżynierów oraz architektów systemowych. Roadshow odbędzie się w trzech miastach: Wrocławiu (26 września br.), Krakowie (27 września br.) i Rzeszowie (28 września br.). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
AlienGuard Roadshow 2016 poświęcone będzie rozwiązaniom z zakresu zabezpieczenia Sieci. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z firmą WatchGuard Technologies, dostawcą rozwiązań bezpieczeństwa UTM i Next-Generation Firewall oraz AlienVault, oferującym rozwiązania zabezpieczające klasy SIEM. Spotkanie zostało podzielone na 11 segmentów, dotyczących różnych zagadnień związanych z analizą i zarządzaniem ruchem w sieciach IP. Przykładowo, Jerzy Trzepla, Territory Sales Manager WatchGuard, poruszy kwestie dotyczące wykrywania ataków i remediacji, natomiast o bezpiecznym Wi-Fi opowiedzą Wojciech Pietrow oraz Jarosław Chodkiewicz z firmy Bakotech. Podczas sesji demonstracyjnej zaprezentowane zostanie m.in. innowacyjne narzędzie wizualizujące – platforma Watchguard Dimension. Mowa będzie również o takich zagadnieniach jak: zarządzanie logami i zdarzeniami związanymi z bezpieczeństwem na platformie AlienVault USM, czy o systemie skanowania podatności jako jednej z głównych cech architektury bezpieczeństwa.
Podczas spotkania nasi partnerzy handlowi będą mogli rozszerzyć swoją wiedzę dotyczącą nowych rozwiązań marek WatchGuard i AlienVault, dedykowanych dla sektora biznesowego i skutecznie przekazać ją swoim klientom wybierając dla nich najbardziej optymalne produkty. Nasze roadshow to również świetna okazja do networkingu oraz dyskusji na temat innowacji w sektorze bezpieczeństwa IT”. – mówi Krzysztof Hałgas, Dyrektor Zarządzający Bakotech.
W spotkaniach mogą wziąć udział zarówno partnerzy handlowi, jak i klienci końcowi. Na zakończenie przewidziane jest losowanie nagród i wręczenie certyfikatów.

 

Harmonogram szkoleń:
26.09.2016r., godz. 9:00 – 15:30 – Wrocław
27.09.2016r., godz. 9:00 – 15:30 – Kraków
28.09.2016r., godz. 9:00 – 15:30 – Rzeszów
Agenda oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie:
http://bakotech.pl/company-news/alienguard-watchguard-alienvault-roashow-2016/

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji:

BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: sandra.wasiak@bakotech.com
www.bakotech.pl
Lucky Monday PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: r.postawa-giza@luckymonday.pl
www.luckymonday.pl