Ośrodek Keypoint Intelligence – Buyers Lab docenił Xerox App Gallery, przyznając rozwiązaniu nagrodę w swoim dorocznym zestawieniu. Dzięki dostępnym funkcjonalnościom portfolio Xerox działa jak urządzenie mobilne.

 

Tytuł 2018 Pick przyznano produktowi Xerox w kategorii Outstanding MFP App Ecosystem. To rekomendacja dla użytkowników, którzy w 2018 roku chcieliby wybrać najlepszy produkt wspierający pracę biurową.

 

Xerox App Gallery, dostępna dla urządzeń wyposażonych w technologię Xerox ConnectKey 2017, to wachlarz interaktywnych aplikacji, które spersonalizują działanie urządzeń biurowych. Użytkownicy VersaLink lub AltaLink, które wchodzą w skład nowego portfolio maszyn Xerox, mogą wybierać spośród np. Xerox Easy Translator App, aplikacji łączących urządzenia z chmurowym repozytorium (Google Drive, Dropbox czy Box), a także funkcji pozwalających redagować dokumenty na urządzeniach przy użyciu narzędzi Office. Oznacza to, że użytkownik portfolio biurowego Xerox przetłumaczy tekst i wprowadzi w nim poprawki (nawet w dokumentach w wersji zamkniętej), a następnie umieści go w chmurze nie odchodząc od urządzenia.

Wśród zalet App Gallery przedstawiciele Keypoint Intelligence – Buyers Lab wymieniają:

  • Cenę – koszt aplikacji dostępnych w ramach Xerox App Gallery jest niewielki, a część aplikacji jest bezpłatna.
  • Elastyczność – rozwiązanie może być rozszerzane o kolejne aplikacje w zależności od rozwijających się potrzeb użytkowników. Eliminowane jest w ten sposób zagrożenie wynikające z inwestycji w sprzęt, który w krótkim czasie po zakupie przestanie spełniać technologiczne i funkcjonalne oczekiwania klientów.
  • Dywersyfikację rozwiązań – aplikacje tworzone są w ramach kooperacji Xerox z partnerami, którzy realizują je dla swoich klientów. W ten sposób producenci dbają o różnorodną ofertę funkcjonalności.

Nagrody Keypoint Intelligence – Buyers Lab’s Pick Awards są przyznawane produktom, które przeszły serię wymagających testów, a przez doświadczonych techników i analityków zostały uznane „Best in Class”. W ten sposób Buyers Lab dostarcza rynkowi wiarygodnych informacji i danych od ponad 50 lat