ARCUS KYOCERA MDS, kompleksowy system optymalizacji obiegu dokumentów w firmie, stworzony przez giełdową spółkę Arcus S.A., został nagrodzony tytułem Biznes Premium za najlepsza usługę dla biznesu przez redakcję Bloomberg Businessweek Polska. Wyróżnienie z rąk redaktora naczelnego czasopisma, Cezarego Szymanka, odebrał wiceprezes Arcus S.A. Marek Multan.

Wyróżnienie Business Premium przyjmujemy z nieskrywaną radością. Od lat przykładamy niezwykłą wagę, by nasze usługi były jak najlepsze i najlepiej dopasowane do potrzeb klientów Arcusa. Bardzo cieszymy się, że redakcja Bloomberga dostrzegła, że Arcus Kyocera MDS pozwala lepiej zarządzać przepływem dokumentów w przedsiębiorstwie, odciąża pracowników z zadań które mogą być robione przez maszyny, a także, zmniejsza koszty związane z wydrukiem nawet do 50%. Arcus Kyocera MDS jest więc wygodnym narzędziem do optymalizacji pracy w przedsiębiorstwie, a każdy dobry przedsiębiorca lub menedżer stara się jak najlepiej wykorzystać potencjał swojej firmy”- powiedział Marek Multan.

To nie pierwsze wyróżnienie dla Arcus Kyocera MDS. W tym roku uzyskała ona już nagrodę Dragon’s Claw dla Najlepszego Produktu oraz potwierdzenie praw do używania godła promocyjnego „Teraz Polska” przyznanego w 2013 r. Jednocześnie, urządzenia Kyocera Document Solutions są uznawane przez laboratoria testujące sprzęt IT za jedne z najoszczędniejszych i najtrwalszych na polskim rynku.

„Otrzymane wyróżnienia pokazują najlepiej, że stworzone przez nas idealne połączenie japońskiej technologii z polską myślą techniczną, spełnia najwyższe kryteria biznesowe oraz budzi uznanie wśród ekspertów zagadnień gospodarczych. Równocześnie, te nagrody są ważnym sygnałem dla naszych klientów, kontrahentów oraz obecnych i przyszłych inwestorów, że nasze produkty i usługi są przemyślane i mają najwyższą jakość” –dodał Marek Multan.

Tegoroczne wydarzenie jest pierwszą edycją Business Premium, nagrody stworzonej przez redakcję prestiżowego tygodnika Bloomberg Businessweek Polska. Jest ona adresowana prezesów i właścicieli firm oferujących innowacyjne produkty i usługi na polskim rynku.

 

 

 

O GRUPIE ARCUS

ARCUS SA jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. ARCUS SA jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce. ARCUS SA i spółki zależne: T-matic Systems SAoraz ARCUS Systemy Informatyczne Sp. z o.o. dostarczają również kompleksowe rozwiązania oraz usługi z zakresu telematyki i inteligentnych sieci, a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Czwartą spółką wchodzącą w skład GRUPY ARCUS jest DocuSoft Sp. z o.o. produkująca systemy do obiegu informacji. Do największych klientów GRUPY ARCUS należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi
i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym.

 

O KYOCERA Document Solutions Europe B.V.

KYOCERA Document Solutions jest jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań z zakresu zarządzaniem dokumentami. Zakres produktów i usług firmy obejmuje drukarki ECOSYS, niezawodne urządzenia wielofunkcyjne, wysokiej jakości materiały eksploatacyjne i szeroki zakres rozwiązań programowych i Managed Services Document (MDS). Oferta KYOCERA Document Solutions zawiera innowacyjne produkty z komponentami o długiej żywotności. Ich użytkownicy korzystają z niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO) rozwiązań oraz wysokiej wydajności
w każdym miejscu pracy. Oferta rozwiązań i usługi Managed Document Services umożliwiają klientom zmniejszenie kosztów, pozytywny wpływ na środowisko oraz poprawę efektywności i niezawodności procesów biznesowych w tym samym czasie. Więcej informacji na stronie: www.kyoceradocumentsolutions.pl.

 

KYOCERA Document Solutions Inc. jest spółką zależną firmy Kyocera Corporation, która w 2009 roku obchodziła swoją 50-ą rocznicę. Zajmująca 531 miejsce na liście 2000 największych światowych firm notowanych na giełdzie magazynu Forbes, Kyocera jest wiodącym producentem nowoczesnej ceramiki, komponentów elektronicznych, ogniw słonecznych i elektronicznego sprzętu biurowego. Długoterminową strategią wzrostu KYOCERA są działania wspierające sektory telekomunikacji, przetwarzanie informacji, ochrony środowiska oraz poprawy jakości życia.