Getin Fleet, spółka z Grupy Getin Noble Bank S.A., systematycznie powiększa portfolio swoich klientów. Umowy wynajmu pojazdów obejmują zarówno duże, jak i małe firmy. Do grona kontrahentów firmy należą m.in.: LOTTE Wedel Sp. z o.o. oraz Terberg Matec Polska.

Wynajem długoterminowy to jedna z opcji, która pozwala na racjonalizowanie polityki kosztowej przedsiębiorstwa oraz znacząco wpływa na utrzymanie płynności finansowej firmy. Z takiego rozwiązania w znacznym stopniu korzystają duże przedsiębiorstwa. Marcin Zawada, kierownik Floty i Administracji w LOTTE Wedel Sp. z o.o., którego firma wybrała z oferty Getin Fleet finansowanie i likwidację szkód, wskazuje: Kluczową kwestią w wynajmie floty są oszczędności finansowe, niemniej duże znaczenie mają też wszelkie dodatkowe usługi, takie jak np. serwis, naprawy, wymiana wyeksploatowanych aut, czy zarządzanie flotą. Wybierając ofertę bierzemy pod uwagę .jej elastyczność, tak aby była ona w pełni dopasowana do naszych potrzeb.

Car Fleet Management przestaje być wyłącznie domeną dużych przedsiębiorstw i korporacji. Coraz częściej decydują się na niego także przedstawiciele mniejszych podmiotów. Z oferty Getin Fleet korzystają takie firmy jak np. Terberg Matec Polska. Piotr Pawłowski, General Manager z Terberg Matec Polska podkreśla: Jesteśmy niewielką firmą, dlatego ważna jest dla nas optymalizacja kosztów. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Getin Fleet, ponieważ ich oferta w pełni spełnia nasze oczekiwania. Łączy w sobie trzy najistotniejsze z naszego punktu widzenia aspekty: obsługę na wysokim poziomie, atrakcyjną cenę oraz elastyczne podejście do naszych potrzeb.

Staramy się zapewnić najbardziej optymalną ofertę rozmaitym podmiotom – mówi Tomasz Ślepowroński, prezes Getin Fleet. – Usługa CFM coraz bardziej dostosowuje się do potrzeb całego rynku. Optymalizacja kosztów jest bardzo ważnym elementem funkcjonowania przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości. Chcemy by jak najwięcej firm zainteresowanych wynajmem długoterminowym, odnosiło znaczne korzyści z takiej formy finansowania pojazdów. – dodaje Ślepowroński.

Getin Fleet S.A. to nowoczesna firma outsourcingu usług wynajmu samochodów zbudowana przez specjalistów zbranży CFM z wieloletnim doświadczeniem, oferująca elastyczne formy finansowania i zarządzania flotą pojazdów osobowych i użytkowych do 3,5 t. Strategią firmy jest utrzymywanie długotrwałych partnerskich relacji z klientami w celu wsparcia ich administracji i obsługi związanej z posiadaniem floty samochodowej. W pakiecie świadczeń znajduje się szeroki wachlarz dostosowanych do potrzeb klienta i praktycznych produktów i usług dla firm: wynajem długoterminowy, leasing operacyjny, leasing finansowy, leasing zwrotny, leasing mobilny dla małych przedsiębiorstw oraz zarządzanie flotą. Dzięki przynależności do Grupy Getin Noble Bank, dynamicznie rozwijającej się polskiej grupy kapitałowej, spółka jest bezpiecznym i stabilnym partnerem biznesowym.

Więcej informacji na temat Getin Fleet znajduje się na stronie www.getinfleet.pl.