Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Libet Platinium w „Rakowiecki” Centrum Kamienia i Kostki Brukowej, który odbędzie się 27 września. Prezentacja ogrodu pokazowego, konsultacje z projektantem nawierzchni oraz cykl prezentacji dotyczących zabudowy i montażu produktów Libet – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Wydarzenia związane z inauguracją działalności nowego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży Libet Platinum w „Rakowiecki” Centrum Kamienia i Kostki Brukowej przy ul. Rokicińskiej 474 w Łodzi rozpoczną się w sobotę 27 września br. od godz. 8. Na początek organizatorzy proponują zwiedzanie ogrodu pokazowego, w którym znajdują się przykłady zaaranżowanych nawierzchni brukowanych i elementów małej architektury.

Na godz. 11 zaplanowany został cykl prezentacji dotyczących zabudowy i montażu produktów Libet. Będzie można zobaczyć np. pokaz montażu płyt tarasowych na wspornikach, sposoby wykonania tarasu, fugowanie oraz impregnację na przykładzie linii produktów Libet Impressio, jak też nawierzchnie eco z płyt Stream Line. Natomiast ok. godz. 12, rozpoczną się spotkania i konsultacje z projektantem nawierzchni zatytułowane „Nowoczesne tarasy – płyty Maxima, Trawertyn”.

Oprócz zwiedzania ogrodu pokazowego, spotkania i konsultacji z projektantem nawierzchni oraz prezentacji produktów Libet i ich montażu, przewidziany jest poczęstunek dla gości, a zaraz po nim konkurs dla brukarzy.

W „Rakowiecki” Centrum Kamienia i Kostki Brukowej szykuje się więc dzień pełen wrażeń i pouczających spotkań. Organizatorzy zapraszają zarówno osoby zawodowo związane z brukowanymi nawierzchniowymi i aranżujące swoje posesje, jak również wszystkich tych, którzy cenią ładną i funkcjonalną przestrzeń wokół siebie.

Zapraszamy 27 września (sobota) już od godziny 8.00 do punktu przy ul. Rokicińskiej 474 w Łodzi.