Z dniem 1 stycznia 2017 roku firma znana do tej pory na rynkach polskim, czeskim i słowackim jako Baker Tilly dołącza do sieci Crowe Horwath. Firma od ponad 25 lat oferuje na tych rynkach profesjonalne rozwiązania z zakresu rachunkowości, audytu i doradztwa podatkowego oraz biznesowego.

Firma działa w Polsce, Czechach i na Słowacji od 26 lat. Obecnie w 7 biurach (Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Bratysława, Praga i Brno) zatrudnia 500 osób. Począwszy od 1 stycznia 2017r. firma dołącza do sieci Crowe Horwath International. Zmianie ulegnie identyfikacja wizualna firmy, natomiast bez zmian pozostanie zakres usług, zespół oraz struktura własności i właściciele.

„Dołączenie do Crowe Horwath International pomoże nam powiększyć naszą ofertę na rynkach polskim, czeskim i słowackim. Zyskamy także na globalnym zasięgu dzięki doświadczeniu i reprezentacji Crowe Horwath International w ponad 130 krajach  na całym świecie.” – powiedziała Izabela Kuśmierz-Latała, CEO Crowe Horwath w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Historia Crowe Horwath rozpoczęła się w 1907 w USA. Obecnie sieć składa się z ponad 200 niezależnych firm doradczych i księgowych, rozmieszczonych w ponad 130 krajach na całym świecie. Podstawą działalności jest doradztwo podatkowe, consulting oraz audyt. Sieć cechuje zintegrowany system świadczenia usług, wspólne wartości i filozofia zarządzania. Umożliwia to oferowanie klientom międzynarodowym usług na najwyższym poziomie.

„Dołączenie nowej firmy do sieci Crowe Horwath International w Polsce, Czechach i na Słowacji przypieczętowuje naszą obecność w ważnym dla nas regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dodatkowo sprawia, że Crowe Horwath staje się 7. największą siecią w Polsce, która jest dla nas kluczowym centrum ekonomicznym na skalę globalną.” – mówi J. Kevin McGrath, CEO Crowe Horwath International.

 

Kontakt dla mediów:

Jarosław Szymeczko

jarek@headshotpr.pl

512 305 959

 

O Crowe Horwath International

Crowe Horwath International plasuje się wśród 10 najlepszych międzynarodowych sieci biur księgowych i składa się z ponad 200 niezależnych firm świadczących usługi w zakresie doradztwa i księgowości w ponad 130 krajach na całym świecie. Firmy członkowskie Crowe Horwath International łączy dążenie do zapewnienia obsługi najwyższej jakości, stosowanie wysoce zintegrowanych procedur świadczenia usług oraz wspólne podstawowe wartości, które kierują ich decyzjami na co dzień. Każda firma członkowska jest uznanym liderem na swoim rynku krajowym i zatrudnia obywateli rodzimego kraju, zdobywając w ten sposób znajomość lokalnych przepisów prawnych i obyczajów, co jest cenione przez klientów podejmujących nowe przedsięwzięcia lub pragnących rozszerzać swoją działalność na inne kraje. Firmy członkowskie Crowe Horwath International są znane z indywidualnego podejścia do obsługiwanych przedsiębiorstw prywatnych i państwowych z wszystkich sektorów i zdobyły międzynarodową reputację w obszarze usług z zakresu audytu, podatków i doradztwa.