Niemiecka firma Forcam GMBH, światowej klasy producent zaawansowanego systemu do zarządzania produkcją, rozpoczyna działalność w Polsce. Za obsługę PR na rynku krajowym, od czerwca br., odpowiedzialna jest krakowska agencja Lucky Monday PR&Events. Głównym zadaniem agencji jest wprowadzenie marki na polski rynek i jej stała promocja w mediach.

 

Do zadań agencji należy kompleksowa obsługa public relations, w tym m.in. działania z zakresu PR Korporacyjnego, PR Produktu oraz konsultingowe.Wybór agencji nastąpił w wyniku otwartego konkursu ofert. Porozumienie o współpracy zostało zawarte na okres 1 roku, z możliwością przedłużenia. Ze strony agencji za koordynację działań odpowiedzialna będzie Anna Wrzesińska wraz z zespołem.

 

Polska przetrwała kryzys gospodarczy w latach 2008 -2009 lepiej niż większość innych gospodarek europejskich, a  prognozy dotyczące przyszłego rozwoju są znakomite. Ten rozkwit gospodarczy to jeden z powodów, dla których FORCAM postanowił zintensyfikować swoje działania na polskim rynku. Cieszymy się na współpracę z agencją Lucky Monday, jestem pewien, że znaleźliśmy właściwego partnera do promowania Forcam w Polsce. –powiedział Vincent Post, International Marketing & PR Manager firmy Forcam.

 

Dziennikarzy zainteresowanych otrzymywaniem informacji prasowych firmy Forcam zapraszamy do rejestracji w newsletterze Lucky News, znajdującym się w prawym panelu naszej strony WEB>>> oraz do kontaktu zarówno z przedstawicielstwem firmy Forcam w Polsce, jak również z osobą odpowiedzialną z ramienia agencji.

 

O FORCAM

FORCAM jest dostawcą innowacyjnych technologii monitorujących i optymalizujących wydajność procesów produkcyjnych. Firma zapewnia profilowane rozwiązania m.in. dla przemysłu z sektorów: samochodowego, lotniczego, medycznego i naftowego. Zaadaptowanie technologii Forcam przez firmy, znajdujące się na liście Fortune 500, przyniosło wzrost wydajności ich zakładów produkcyjnych o 20 % lub więcej już w ciągu pierwszych 12 miesięcy od wdrożenia.

 

Forcam jest technologicznym liderem w zakresie Systemu Realizacji Produkcji (MES). Complex Event Processing (CEP) w połączeniu z  technologią przetwarzania danych In Memory stanowią podstawę zaawansowanego zarządzania produkcją. Technologia ta stosowana jest do analizy przepływu zdarzeń w czasie rzeczywistym.

 

Klienci tacy jak: Mercedes-Benz, BMW, AUDI, Porsche, BorgWarner, MTU Aero-Engines, GKN Aerospace, Weir Minerals, Schaeffler Technologies, zaufali rozwiązaniom oferowanym przez FORCAM, co pozwoliło im  znacznie poprawić wydajność produkcji i zwiększyć zwrot kapitału inwestycyjnego (wskaźnik ROCE).

 

Główna siedziba Forcam mieści się w Friedrichshafen, w Niemczech. Firma posiada również biura w: USA, Wielkiej Brytanii, Wschodniej Europie i Azji.

 

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.forcam.com