W styczniu 2014 itelligence sp. z o.o. lider rynku usług w środowisku SAP oraz usług IT została już po raz czwarty wyróżniona w rankingu Gazele Biznesu – najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

Ranking Gazele Biznesu jest co roku sporządzany jest przez dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”, a jego celem jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości w Polsce. Ranking brał pod uwagę nieprzerwaną działalność firmy od 2009 roku, wzrost przychodów oraz osiągnięcie dodatniego wyniku finansowego w ostatnich trzech latach tj. od 2010 do 2012 roku.

Z roku na rok itelligence odnotowuje wzrost przychodów, zysku netto a także wzrost pozycji w rankingu Gazele Biznesu. W rankingu krajowym spółka uplasowała się na 2336 miejscu w roku 2012, natomiast w roku 2013 podniosła swoją pozycję na miejsce 1960, w rankingu województwa wielkopolskiego znalazła się na miejscu 255.

Wszystkie nasze działania zmierzają do zwiększenia udziału itelligence w rynku usług IT. Mimo spowolnienia gospodarczego, od 2009 roku odnotowujemy dynamiczny wzrost przychodów i intensywnie się rozwijamy. W ciągu trzech ostatnich lat liczba pracowników w itelligence wzrosła o ponad 30%. Realizujemy strategię utrzymania wysokiego poziomu usług i długoterminowej współpracy z klientem oraz prowadzimy politykę personalną zgodnie z najwyższymi standardami dbając o rozwój pracowników i pozytywną atmosferę pracy. To wszystko przyczynia się do naszego sukcesu.” – powiedział Arnold Nowak, Prezes Zarządu, itelligence Sp. z o.o.

itelligence od wielu lat jest Złotym Partnerem SAP w Polsce i jednym z trzech partnerów o statusie SAP Global VAR na świecie. W roku 2013 itelligence dołączyła do prestiżowego grona laureatów Godła „Inwestor w Kapitał Ludzki” i po raz kolejny została laureatem Godła „Firma Przyjazna Klientowi”.

www.itelligence.pl