Getin Bank znalazł się w czołówce rankingu najlepszych kredytów gotówkowych na wakacje, przygotowywanego cyklicznie przez analityków portalu TotalMoney.pl. Wyróżniona oferta zajęła drugie miejsce w zestawieniu dla klienta zewnętrznego, czyli takiego który nie posiada jeszcze konta osobistego ani produktów kredytowych w Getin Banku. Wysokie miejsce w klasyfikacji to zasługa atrakcyjnych warunków finansowania oraz niskiego całkowitego kosztu kredytu.

W najnowszym zestawieniu kredytów gotówkowych, eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się możliwościom uzyskania finansowania na wymarzone wakacje. Opracowany przez nich ranking powstał przy założeniu, że
o dodatkowe środki na wyjazd stara się para modelowych klientów. Planują oni wybrać się na Kubę,
a konkretnie do Gran Caribe Club Kawama Resort. Koszt pobytu dla dwóch osób wynosi tam 15 730 zł. Klienci chcą sfinansować większą część tej kwoty kredytem gotówkowym w wysokości 15 000 zł, którego spłata zostanie rozłożona na cztery lata. Interesują ich jednak tylko oferty ze stałym oprocentowaniem.

Korzystając z wyróżnionej w zestawieniu oferty kredytu gotówkowego w Getin Banku, Klienci mogą liczyć na atrakcyjne warunki finansowania oraz niski całkowity koszt kredytu. Miesięczna rata przy wybranej przez nich wysokości zobowiązania oraz czteroletnim okresie spłaty wyniesie jedynie 396,36 zł. Co ważne, dzięki stałemu oprocentowaniu kwota ta nie zmieni się na przestrzeni kolejnych lat. Dzięki temu, Klienci będą mieli pewność, że miesięczna rata nie stanie się nagle większym obciążeniem dla domowego budżetu.

Pełne wyniki rankingu można znaleźć na stronie TotalMoney.pl. Zestawienie zostało opracowane dla dwuosobowego gospodarstwa domowego z miesięcznymi dochodami netto w wysokości 4 000 zł.