Getin Bank po raz kolejny trafił na podium zestawienia najlepszych kredytów samochodowych opracowywanego cyklicznie przez TotalMoney.pl. W tym miesiącu ponownie, dzięki połączeniu atrakcyjnego oprocentowania i jedynej w rankingu oferty z zerową prowizją, Bank uplasował się na pierwszym miejscu.

 

Getin Bank od początku roku utrzymuje się na szczycie zestawienia najlepszych kredytów samochodowych, według analityków TotalMoney.pl. W maju br. Bank po raz kolejny przedstawił najkorzystniejsze warunki sfinansowania nowego lub używanego auta. Przy zakupie pojazdu o wartości 60 000 zł, z wkładem własnym w wysokości 12 000 zł, całkowity koszt kredytu w ofercie Getin Banku wynosi 9 558,87 zł. Miesięczna rata, rozłożona na 5 lat, to jedynie 959,31 zł. Co ważne, Getin Bank nie pobiera prowizji za transakcję.

 

Majowy ranking TotalMoney.pl został przygotowany dla przykładowej rodziny 2+1, która nie posiada innych kredytów, ani kart kredytowych. Ich łączne dochody wynoszą 4 299 zł netto i są otrzymywane z tytułu umowy o pracę na czas nieokreślony. Pełne wyniki rankingu można znaleźć tutaj.

 

Więcej informacji na temat oferty Banku można znaleźć na stronie www.getinbank.pl.