Grupa Car-Pack, właściciel marki TorbySamochodowe.pl, nawiązała współpracę marketingową z Grupą Adweb. Agencja odpowiedzialna jest za działania z zakresu public relations, marketingu wyszukiwarkowego oraz bieżące reagowanie na potrzeby Klienta. Na potrzeby prowadzonych działań agencja Adweb.pl zrealizowała dla Klienta sesję zdjęciową oraz animacje produktowe.

Klienta pozyskano na drodze rekomendacji. Klienta obsługuje Barbara Madej, account manager w Grupie Adweb, za realizację projektu odpowiada zespół pod kierownictwem Tomasza Stopki.

Grupa Car-Pack jest wiodącym europejskim producentem i dystrybutorem systemów toreb samochodowych idealnie dopasowanych do bagażników samochodów osobowych i SUV.

O firmie
Grupa Adweb zajmuje się kompleksową obsługą marek z zakresu marketingu, reklamy i public relations w Internecie, ale również poza nim. W skład Grupy wchodzą cztery marki – agencja public relations  VanguardPR, marka AdSeo specjalizująca się w marketingu wyszukiwarkowym, agencja interaktywna Adweb zajmująca się marketingiem internetowym oraz marka 2BE.pl dedykowana domenom i hostingowi. W ramach Grupy Adweb działa również studio programistyczne CodeFathers.