Do zespołu Grupy Gumułka dołączyła Joanna Manik, która objęła obowiązki dyrektora warszawskiego oddziału firmy.

Joanna Manik zajmowała wcześniej stanowisko dyrektora Biura Regionu Centrum Grupy PKF. W Grupie Gumułka odpowiadać będzie za koordynację pracy oddziału w Warszawie oraz działania sprzedażowe na rynku stołecznym.

Wiążemy duże nadzieje z objęciem przez panią Joannę funkcji dyrektora warszawskiego oddziału naszej firmy. Stolica to wielki i bardzo obiecując, ale i wymagający rynek. Liczymy że Grupa Gumułka zaistnieje tam mocniej, zwłaszcza w zakresie sprzedaży bezpośredniej. Mamy też nadzieję że marketingowe i sprzedażowe doświadczenie pani Joanny uda się także wykorzystać w Katowicach – mówi Radosław Gumułka, prezes Grupy Gumułka.

 

***
Grupa Gumułka to jedna z wiodących polskich firm konsultingowych, świadcząca kompleksowe usługi dla biznesu i administracji publicznej. Powstała w 1993 roku. Prowadzi obecnie biura w Warszawie, Katowicach i Krakowie. Kluczowe kompetencje to audyt, podatki i księgowość, rynki kapitałowe, doradztwo i szkolenia, badania społeczne i marketingowe, fundusze europejskie. W opublikowanym niedawno przez redakcję Rzeczpospolitej ogólnopolskim rankingu firm audytorskich za rok 2015 Grupa Gumułka zajęła 18 miejsce.

Klientami Grupy Gumułka są m.in. międzynarodowe koncerny, krajowe przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego i ministerstwa, służba zdrowia, szkoły wyższe i instytucje finansowe. Warszawscy klienci Grupy Gumułka to m. in. Urząd Miasta Warszawy, poszczególne ministerstwa, Polska, Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polska Grupa Zbrojeniowa, Polskie Radio czy Polska Agencja Prasowa.