W tegorocznym ogólnopolskim rankingu spółek doradztwa podatkowego przygotowanym przez redakcję Rzeczpospolitej Grupa Gumułka zajęła 21 miejsce. Firma okazała się bezkonkurencyjna w zestawieniu spółek doradczych z woj. śląskiego.

Ranking powstał na podstawie ankiet rozesłanych do firm doradczych. W rankingu głównym pod uwagę brano przychody z usług doradczych w 2014 roku oraz liczbę zatrudnionych doradców. W tym zestawieniu Grupa Gumułka zajęła 21 miejsce.

Oprócz rankingów ogólnopolskich redakcja Rzeczpospolitej przygotowała też zestawienie obejmujące największe regiony. W rankingu “śląskim” Grupa Gumułka okazała się bezkonkurencyjna. Redakcja Rzeczpospolitej przygotowała też zestawienie największych sukcesów wybranych spółek doradczych w 2014 roku. Dla Grupy Gumułka było to odzyskania 6 mln zł podatku VAT dla samorządu Jaworzna.

Nasza pozycja w rankingu to efekt zaufania klientów, którzy doceniają jakość naszych usług i profesjonalizm doradców. Dzięki oddziałom w Warszawie i Krakowie oraz koordynacji prac zespołów doradców w różnych regionach, świadczymy z sukcesami nasze usługi na terenie całej Polski – komentuje Radosław Gumułka, prezes Grupy Gumułka.

Oferta Grupy Gumułka zawiera pełen zakres usług doradztwa podatkowego. Firma specjalizuje się mi.in. z odzyskiwaniu podatku VAT na rzecz samorządów. Dzięki współpracy z Grupą Gumułka samorządy Jaworzna i Gliwic odzyskały w ostatnich latach łącznie kilkanaście milionów złotych.

***

Grupa Gumułka to jedna z wiodących polskich firm konsultingowych, świadcząca kompleksowe usługi dla biznesu i administracji publicznej. Powstała w 1993 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi prowadzi obecnie biura w Warszawie, Katowicach i Krakowie. Kluczowe kompetencje to audyt, podatki i księgowość, rynki kapitałowe, doradztwo i szkolenia, badania społeczne i marketingowe, fundusze europejskie. Klientami Grupy Gumułka są m.in. międzynarodowe koncerny, krajowe przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego i ministerstwa, służba zdrowia, szkoły wyższe i instytucje finansowe. Grupa Gumułka jest stowarzyszona z partnerami w 65 krajach na świecie. Jest członkiem izb gospodarczych oraz stowarzyszeń branżowych, laureatem prestiżowych nagród i rankingów. Firma w swych działaniach przestrzega zasad odpowiedzialnego biznesu.

Więcej o Grupie Gumułka na www.gumulka.pl.