8 lutego, w Hotelu Ibis Style we Wrocławiu, odbyła się III edycja gali Loan Magazine Awards, w trakcie której wyłoniono najlepsze produkty i usługi oferowane na rynku pożyczek pozabankowych oraz szeroko rozumianego rynku fintech. Nagrodzono również osoby, które dzięki realizowanym aktywnościom, przyczyniły się do rozwoju branży. Aż dwie nagrody powędrowały do przedstawicieli hapipożyczek, brandu należącego do IPF Digital. hapipożyczki zostały uznane za najlepsze w kategorii Pożyczka Ratalna Roku, natomiast Joanna Izdebska, Global Sales & Marketing Director w IPF Digital, związana z marką hapipożyczki, otrzymała główną nagrodę w kategorii Kobieta Roku.

 

W tym roku do konkursu Loan Magazine Awards spłynęło blisko 150 zgłoszeń, w 14 kategoriach. Kapituła Konkursowa wybrała do kolejnego etapu 69 z nich. W kategorii Kobieta Roku główną nagrodę zdobyła Joanna Izdebska, Global Sales & Marketing Director w IPF Digital, która posada szerokie doświadczenie na rynku finansowym zarówno w usługach bankowych, jak i sektorze fintech. Jest specjalistką w zakresie sprzedaży, marketingu, e-commerce, CRM i zarządzania produktem. – Nagroda w konkursie Loan Magazine Awards to dla mnie ogromne wyróżnienie. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam znaleźć się w tak wspaniałym gronie – mówi Joanna Izdebska – Cieszę się, że mogłam przyczynić się do  rozwoju instytucji pożyczkowych w Polsce, a obecnie mogę to przenosić także na inne rynki – z korzyścią dla wszystkich.

 

Statuetkę w kategorii Pożyczka Ratalna Roku, którą otrzymały hapipożyczki, odebrał Przemysław Kamiński, Country Manager w IPF Polska.   – Bardzo mnie cieszy, że hapipożyczki otrzymały dzisiaj nagrodę. Ubiegły oraz obecny rok, pod względem wielu przyznanych wyróżnień, pokazały nam, że rozwijamy się w dobrym kierunku i to właśnie w nim pragniemy dalej podążać – powiedział podczas obierania nagrody Przemysław Kamiński.

           

hapipożyczki były najczęściej wyróżnianą i nagradzaną w 2017 r. firmą pożyczkową, ujętą w zestawieniach niezależnych platform finansowych. Zostały uznane za najlepsze na rynku wg aż 8 instytucji*.

 

*https://finanse.wp.pl/polacy-pozyczaja-miliardy-zlotych-coraz-czesciej-poza-bankami-6196161331026049a

 

O hapipożyczkach:

Firma IPF Polska Sp. z o.o. oferuje pozabankowe pożyczki długoterminowe pod Brandem hapipożyczki, adresowane przede wszystkim do Klientów potrzebujących środków na realizację swoich planów i zamierzeń, a którzy chcieliby mieć możliwość spłaty pożyczki w wygodnych ratach, nawet przez 36 miesięcy.

 

Spółka IPF Polska powstała w grudniu 2009 r. Od grudnia 2014 r. oferuje pożyczki pod marką hapipożyczki. W marcu 2015 roku IPF z siedzibą w Leeds (UK) kupił spółkę MCB Finance operującą
w krajach bałtyckich oraz Australii. Nowa firma rozpoczęła działalność pod nazwą IPF Digital,
a hapipożyczki weszły w skład portfolio marek i produktów zarządzanych przez wspomnianą spółkę. Dziś IPF Digital oferuje swoje pożyczki w 8 krajach: Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Polska, Hiszpania, Meksyk, Australia.