W dniach 28 września – 01 października, w urokliwej Weronie, odbędzie się kolejna edycja targów Marmomacc. Wydarzenie zgromadzi największych producentów branży kamieniarskiej z całego świata. Wśród wystawców nie zabraknie firmy Technistone, wiodącego producenta powierzchni wykonanych z konglomeratu kwarcytowego. Podczas wydarzenia, firma Technistone zaprezentuje nowości pochodzące z linii Noble Collection 2017.

Pomimo upływu lat i tegorocznej, 51. już edycji, Międzynarodowe Targi Kamieniarskie MARMOMACC wciąż przyciągają tłumy wystawców oraz odwiedzających. Ubiegłoroczna, jubileuszowa edycja zgromadziła ponad 1 500 wystawców z 55 krajów, a także 67 000 odwiedzających ze 150 państw. W tym roku organizatorzy przewidują jeszcze większą frekwencję, gdyż na gości czeka cały szereg niezapomnianych atrakcji, a także wiele nowych propozycji przygotowanych przez czołowych producentów branży kamieniarskiej z całego świata. Wśród kluczowych wystawców pojawi się firma Technistone, która zaprezentuje m.in. nowości pochodzące z linii Noble Collection 2017. Stanowisko Technistone będzie można znaleźć w Hali 11 pod numerem G4. Odwiedzający pawilon będą mieli okazję poznać walory kamienia ulepszonego technologicznie w niespotykanej dotąd formie.

Noble Collection 2017

Podczas 51. edycji włoskich targów, wystawcy z całego świata będą mieli do dyspozycji 12 sal wystawowych, przygotowanych specjalnie z myślą o gościach oraz partnerach biznesowych. Wszystko po to, aby stworzyć jak najlepsze warunki do prezentowania najnowszych i najlepszych produktów powstałych z inspiracji pięknem kamienia. W trakcie czterech dni targowych, firma Technistone przedstawi nowości pochodzące z linii Noble Collection 2017. Stanowią one kontynuację serii Noble Collection 2016 oraz Noble Collection 2015, cieszących się dużą popularnością już od momentu wprowadzenia na rynek. Noble Areti Bianco to jedna z najjaśniejszych propozycji. Śnieżnobiała baza wzbogacona została delikatnymi szarymi żyłkami, tworzącymi subtelny i misterny wzór. Nieco ciemniejsza jest luksusowa powierzchnia Noble Lusso Champagne, która rysunkiem przypomina cieszący się ogromną popularnością produkt Noble Carrara pochodzący z linii 2015. Noble Argos Nero to ciemnoszara propozycja z efektem 3D, gdzie popielate i grafitowe wzory przenikają się z czarnymi tonami tworząc trójwymiarową kompozycję. Najciemniejszą powierzchnią jest Noble Silver Notte, gdzie głęboko szarą bazę przenika sieć srebrzystych żyłkowań. Nieszablonowemu projektowi stoiska wystawienniczego przyświeca idea „wiecznego piękna”. Zestawienie oryginalnych wzorniczo materiałów z ciekawą konstrukcją pawilonu wystawienniczego ma na celu zaintrygować szerokie grono zwiedzających i zachęcić do zapoznania się z ofertą firmy.

Znane i cenione

Tegoroczne Targi MARMOMACC to doskonała okazja do przedstawienia przez firmę Technistone nie tylko najnowszej gamy Noble Collection 2017, ale także uznanych i docenionych linii. Wśród nich pojawią się wspomniane Noble Collection 2016 oraz Noble Collection 2015, stworzone z inspiracji naturalnymi kamieniami, a także niezwykle popularna i pełna blasku linia Starlight Collection, w skład której wchodzą powierzchnie zawierające kawałki zwierciadeł oraz drobinki szkła. W tym roku stoisko wystawiennicze Technistone odzwierciedla ponadczasowe piękno kamienia, symbolizowanego przez jeden z najcenniejszych kruszców – diament. Specjalna lśniąca konstrukcja inspirowana szlachetnym kamieniem z pewnością zwróci uwagę gości. Dodatkowo na stoisku podziwiać można będzie oryginalną biżuterię, wykonaną z konglomeratów kwarcowych. Ponadto, osobom zainteresowanym ofertą Technistone, służyć będą zestawy próbników, a także polsko – i anglojęzyczne foldery oraz katalogi, w przystępny sposób prezentujące najważniejsze cechy produktów. Co więcej, przez cały czas trwania targów do dyspozycji gości będą polskojęzyczni managerowie produktów, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.

International Trade Fair MARMOMACC

Werona, 28 września – 01 października 2016

Pawilon TECHNISTONE: Hala 11, stanowisko G4

Więcej na: www.technistone.com/pl/news/detail/85

 

Informacje o firmie:

TECHNISTONE to wiodący europejski producent płyt wykonanych z konglomeratu kwarcowego i kwarcowo-granitowego z ponad 20-letnią historią. Centrala TECHNISTONE znajduje się w Republice Czeskiej – mieście Hradec Kralove, gdzie firma od 23 lat produkuje kamień konglomeratowy we włoskiej technologii Breton. Produkt dostępny jest w postaci płyt o najwyższej jakości, wysokiej higieniczności i licznych walorach estetycznych. TECHNISTONE jest również aktywnym członkiem ASTA Europe (Europejskiego Zrzeszenia Producentów kamienia Konglomeratowego), które kładzie duży nacisk na normy wg których produkowany jest kamień konglomeratowy. Ścisła kontrola jakości surowców, produkcji czy pakowania i wysyłki daje TECHNISTONE pewność, że klient końcowy  będzie zadowolony z użytkowania finalnego produktu. Posiadanie Certyfikatu ISO 9001, który jest sprawdzany i kontrolowany przez renomowaną niemiecką firmę TUV daje odbiorcom pewność najwyższej jakości materiału. Wszystkie materiały TECHNISTONE posiadają 10 lat gwarancji.