Wraz z końcem maja ruszyła nowa strona internetowa firmy Kaczkan – producenta wysokiej jakości podłóg drewnianych: parkietów litych, parkietu dwuwarstwowego, deski podłogowej oraz deski tarasowej. Ulepszona wersja portalu wyróżnia się intuicyjną nawigacją, zupełnie nowym układem informacji, a także atrakcyjnym layoutem.

Stworzenie nowej witryny www.kaczkan.pl miało na celu umożliwienie atrakcyjnej prezentacji poszerzonej oferty, a także przybliżenia odbiorcom w ciekawy sposób misji i aktualnych działań firmy. Nowa odsłona serwisu jest bogato zilustrowana zdjęciami aranżacyjnymi przedstawiającymi projekty wnętrz z użyciem produktów KACZKAN. W atrakcyjny sposób ukazuje ona urodę i klasę drewnianych podłóg, wydobywając z nich to, co najpiękniejsze – ponadczasową elegancję, niepowtarzalny design oraz ich naturalny charakter. Strona została także przystosowana do przeglądania za pomocą urządzeń mobilnych: tabletów oraz smartfonów. Przyjazny i nowoczesny interfejs, responsywność, przejrzyste menu oraz praktyczne narzędzia sprawiają, że portal spełnia oczekiwania współczesnych internautów.

Strona internetowa kaczkan.pl

Czytelna architektura informacji

Witryna www.kaczkan.pl została podzielona na cztery podstawowe moduły, odsyłające do poszczególnych zakresów tematycznych. Zakładka O FIRMIE w ciekawy sposób przedstawia wieloletnią historię rodzinnego przedsiębiorstwa: od podpisania ręcznie sporządzonej umowy przez zakup i renowację kolejnych obiektów produkcyjnych oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie obróbki drewna po obecność na targach i konferencjach. Dział ten przybliża także przebieg procesów produkcyjnych oraz prezentuje misję firmy, która swoją działalność opiera o zasady zrównoważonego rozwoju. W zakładce AKTUALNOŚCI znaleźć można bieżące wydarzenia z życia przedsiębiorstwa, wybrane publikacje prasowe, a także informacje o najnowszych promocjach. Dział PORADY I INSPIRACJE to natomiast skarbnica wiedzy na temat najnowszych trendów w zakresie aranżacji wnętrz oraz zagospodarowania przydomowej przestrzeni.

Strona internetowa kaczkan.pl

 

Rozwój bliżej odbiorcy

Najbogatszą i jednocześnie najbardziej reprezentacyjną sekcją portalu jest dział PRODUKTY, prezentujący poszerzoną ofertę firmy. Asortyment został czytelnie podzielony na pięć kategorii przedstawiających konkretne grupy produktowe pozwalające z bliska przyjrzeć się każdej desce, jej barwie, usłojeniu i strukturze. Wartością dodaną strony są inspiracyjne zdjęcia wnętrz ukazujące przykładowe wykorzystanie produktów z asortymentu. Nowa odsłona strony pozwala również na szybki i wygodny kontakt z firmą za pomocą czytelnego formularza oraz odnalezienie jej lokalizacji dzięki zintegrowaniu zakładki z mapami Google. Wszystkich niezbędnych informacji można zasięgnąć także klikając w łatwo dostępny box ZADAJ PYTANIE.

Cechy nowej strony internetowej takie jak innowacyjność, nowoczesność oraz otwarcie na klienta odzwierciedlać mają także wartości firmy i jej podejście do konsumentów.

Producent: Kaczkan Zakład Produkcji Drzewnej

Więcej informacji na stronie: www.kaczkan.pl

Kaczkan produkuje podłogi drewniane od 28 lat jako tradycyjna, rodzinna firma z imponującą wiedzą o drewnie i jego obróbce. Nasze drewno pochodzi ze sprawdzonych i racjonalnie zarządzanych źródeł w Europie. Jest pozyskiwane zgodnie z zasadami świadomego zarządzania zasobami naturalnymi, a wykonywane deski odpowiadają najwyższym standardom jakościowym. Wszystkie podłogi posiadają certyfikat FSC oraz pełną dokumentację produktów z drewna zgodną z wymogami Unii Europejskiej. Każdy etap procesu produkcyjnego odbywa się w Europie i jest nadzorowany przez eksperta, co odróżnia marką Kaczkan od firm, które produkują podłogę na skalę masową. Innowacyjne technologie pozwalają na uzyskanie wysokiej precyzji, optymalizację produkcji, obniżenie kosztów oraz ochronę środowiska, co potwierdza aż siedem certyfikatów: PN-EN dotyczący produkcji, certyfikat CE (Conformité Européenne), deklarujący spełnienie wymogów dotyczących bezpieczeństwa użytkowania oraz jakości produktu wg dyrektyw UE,  certyfikat DIBT świadczący o jakości produktów oraz o wysokich standardach środowiska i ludzi w branży budowlanej, a także certyfikat FSC przyznawany jest za poszanowanie zasad gospodarki leśnej. Roczna produkcja wynosi 800 000 m kw. podłóg dwuwarstwowych oraz 200 000 m kw. podłóg litych, a blisko 90% podłóg trafia za granicę – na rynek europejski. Firma otrzymała liczne nagrody, z których najbardziej prestiżowe to Diamenty Forbesa 2012 i 2013 oraz Gazele Biznesu.