O komforcie najemców będzie rozmawiało ponad 500 uczestników IX Ogólnopolskiego Kongresu Facility Management, który odbędzie się w dniach 27-28 października w Hotelu Novotel Warszawa Centrum. Sodexo Polska On-site Services, lider w dziedzinie kompleksowych usług dla nieruchomości, wspiera wydarzenie jako główny sponsor i partner merytoryczny.

 

Redakcja miesięcznika branżowego „Facility Manager” juz po raz dziewiąty organizuje najważniejsze wydarzenie branży FM. Ogólnopolski Kongres Facility Management jest nie tylko doskonałą okazją na poszerzenie sieci kontaktów czy wymiany wiedzy na temat kierunków rozwoju usług FM, ale także profesjonalnego zarządzania nieruchomościami z perspektywy najemców, użytkowników oraz właścicieli obiektów.

 

Jako liderzy wśród dostawców kompleksowych usług dla nieruchomości, czujemy się zobowiązani do wspierania projektów mających na celu poszerzanie wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań FM oraz najlepszych praktyk w branży. Dlatego nie mogło nas zabraknąć na tym kongresie. Cieszymy się, że będziemy mogli wymienić się wiedzą i doświadczeniem z innymi ekspertami.” – powiedział Norbert Ślusarczyk, Dyrektor ds. Usług Technicznych z Sodexo Polska On-Site Services.

 

Tegorocznej edycji wydarzenia będą towarzyszyły liczne sesje tematyczne, spotkania i prelekcje wygłaszane przez najlepszych ekspertów rynku, w tym m.in. występ Zoltana Balogha, Head of FM Platform w Sodexo On-site Services dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej, dotyczących m.in. europejskich modeli Facility Managementu. Podczas prelekcji uczestnicy poznają m.in. najbardziej innowacyjne rozwiązania oraz specyfikę funkcjonowania europejskich modeli współpracy z dostawcami kompleksowych usług dla nieruchomości. Wszyscy zainteresowani poszerzeniem wiedzy i zdobyciem kompetencji w obszarze kompleksowego zarządzania obiektami przemysłowymi, będą mogli wziąć udział w panelu dyskusyjnym skupiającym doświadczonych specjalistów tego sektora. Wśród nich znajdzie się m.in. Adam Bedyk, General Services Manager w Sodexo Polska On-site Services, który na co dzień zajmuje się koordynowaniem zintegrowanych usług Facility Management dla jednego z największych klientów Sodexo. W panelu poświęconym roli utrzymania technicznego w branży logistycznej głos zabierze Norbert Ślusarczyk, Dyrektor ds. Usług technicznych z firmy Sodexo.

 

Ponadto, goście będą mogli odwiedzić stoisko Sodexo Polska On-site Services oraz porozmawiać z ekspertami z firmy.