Firma K3System została wyróżnienia tytułem IBM System Storage Specialty, co stawia firmę w gronie czołowych Partnerów IBM w Polsce.

Uzyskanie tego tytułu wymagało od K3System spełnienia szeregu kryteriów, m.in. odpowiedniej ilości certyfikowanych pracowników, konsultantów i inżynierów z zakresu IBM Storage oraz uzyskanie określonego poziomu obrotu ze sprzedaży rozwiązań IBM Storage. Korzyści, płynące dla klientów firmy z uzyskanego tytułu, obejmują m. in. priorytetowy dostęp do baz danych i pomocy technicznej dla naszych kontrahentów czy vouchery na specjalistyczne szkolenia.

We współczesnym, dynamicznym świecie rozwiązania informatyczne są jednym z najważniejszych czynników wspierających biznes. Pozwalają działać szybciej i bardziej elastycznie, a w efekcie przyczyniają się do sukcesu przedsiębiorstwa. Dzisiejszy użytkownik systemów IT nie oczekuje jedynie dostępu do danych i aplikacji dostosowanych do potrzeb biznesu, ale wsparcia na każdy m etapie realizacji.

„Tytuł IBM System Storage Specialty to również uznanie dla naszego indywidualnego podejścia, które sprawia, że klient czuje się bezpiecznie i jest pewien, że zaproponowane rozwiązanie zostało dopasowane do potrzeb jego biznesu. Tworzymy kompleksową ofertę zapewniając wsparcie na każdym etapie projektu. W naszej pracy stawiamy klienta w roli partnera, z którym wspólnie rozwijamy jego biznes. Zapewniamy potrzebne zasoby, ale i wspólnie osiągamy wyznaczone cele” – mówi Michał Kowalski, Prezes Zarządu firmy K3System Sp. z o.o.