Karta Podarunkowa z Pajacykiem, czyli Karta Podarunkowa Sodexo Stop Hunger wydawana we współpracy z Alior Bankiem została uznana za „Najbardziej innowacyjny polski instrument płatniczy w 2017 roku”. Wyróżnienie to przyznało jury konkursu towarzyszącemu jednemu z najbardziej prestiżowych wydarzeń dla rynku płatności – konferencji Central European Digital Payments.

W konferencji uczestniczyli polscy i zagraniczni specjaliści tej branży. Nagrody za najlepsze polskie produkty Fintech 2017 wręczono podczas Polskiej Gali Digital Payments. Jednym z nich jest świąteczna edycja Karty Podarunkowej z Pajacykiem – Sodexo Stop Hunger, która została uznana za najbardziej innowacyjny polski instrument płatniczy w 2017 roku.

„Jest nam niezmiernie miło, że jury dostrzegło i doceniło jej nowoczesność. Jako pierwsi na rynku razem z naszym partnerem Alior Bankiem wprowadziliśmy płatności mobilne Android Pay dla kart przedpłaconych. Nowa usługa jest odpowiedzią na rosnącą popularność płatności mobilnych zarówno na świecie, jak i w Polsce. Dlatego możliwość płatności mobilnych wprowadziliśmy dla wszystkich kart Sodexo powiedział Dariusz Deszczka, Dyrektor Marketingu i Rozwoju, Sodexo Benefits and Rewards Services.

Karta Podarunkowa z Pajacykiem to nie tylko innowacyjny produkt finansowy, to także wsparcie dla potrzebujących. Już od ponad 20 lat Sodexo w ramach akcji Sodexo Stop Hunger dofinansowuje posiłki dzieciom na całym świecie. Od dwóch lat ramię w ramię ze swoimi klientami i partnerami biznesowymi funduje obiady dla dzieci w Polsce w ramach programu Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej. W ubiegłym roku Sodexo Benefits and Rewards Services opłaciło ponad 15 000 posiłków – w tym roku chce zwiększyć tę liczbę do 20 000.

Karta Podarunkowa z Pajacykiem została uhonorowana już po raz drugi. W ubiegłym roku uznano ją za Najładniejszą polska kartę 2016”.

Więcej informacji dotyczących Karty Podarunkowej Stop Hunger jest dostępnych na stronie www.sodexomotywacja.pl.