itelligence sp. z o.o. – złoty partner SAP i dostawca usług outsourcingu IT poddała pod ocenę klientów jakość oferowanych produktów i świadczonych usług. Klienci wysoko ocenili swoje zadowolenie ze współpracy z itelligence. Według respondentów najsilniejszymi stronami spółki są uprzejmi i kompetentni pracownicy, klarowna komunikacja oraz dobre zaspokajanie potrzeb klienta poprzez świadczenie usług wysokiej jakości.

Klienci oceniali usługi i produkty oferowane przez itelligence w zakresie outsourcingu IT, konsultingu, wsparcia aplikacyjnego i maintenance systemów SAP oraz usług service desk. Badaniu zostały poddane między innymi ocena łatwości kontaktu z itelligence, ocena prawdopodobieństwa rekomendacji usług i produktów oferowanych przez spółkę oraz ogólna ocena zadowolenia klientów itelligence.

Ponad 90% klientów oceniła kontakt z itelligence, jako łatwy, nie wymagający wysiłku z ich strony. Niemal 90% respondentów rekomendowałoby itelligence, przede wszystkim ze względu na kompetencje, profesjonalizm i solidność firmy oraz wysoką jakość obsługi i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów. Również 90% odpowiadających wyraziło ogólne zadowolenie ze współpracy z itelligence. Niemal wszyscy klienci (95%) ocenili, że itelligence wywiązuje się z umów SLA, a obsługa zgłoszonych problemów przebiega sprawnie.

Mamy ugruntowaną pozycję na rynku, stale inwestujemy w bezpieczeństwo i nowoczesne technologie, aby móc oferować usługi na światowym poziomie. Jednak to zdobycie i utrzymanie zaufania Klientów jest naszym priorytetem. Cieszy mnie więc, że wysiłek, który wkładamy w utrzymanie dobrych i trwałych relacji z naszymi Klientami przynosi efekty, czemu dają wyraz wyniki tegorocznego badania. Uznanie należy się również pracownikom itelligence bo to oni na co dzień kompetentnie i sprawnie wspierają Klientów.powiedział Arnold Nowak, prezes zarządu itelligence sp. z o.o.

Badanie zostało przeprowadzone na zlecenie itelligence na przełomie kwietnia i maja br. przez Fundację Obserwatorium Zarządzania, posiadającą wieloletnie doświadczenie w realizacji badań marketingowych i społecznych. Wykorzystano metodę Computer Assisted Telephone Interview (CATI) polegającą na przeprowadzaniu wywiadów telefonicznych z respondentami przy wykorzystaniu komputera.

Coroczne badanie satysfakcji klientów itelligence przeprowadza od 2011 r. i planuje powtarzać je również w kolejnych latach.

***

itelligence jest wiodącym międzynarodowym dostawcą pełnego pakietu rozwiązań w środowisku SAP. Zatrudnia ponad 3000 wysoko wykwalifikowanych pracowników w 22 krajach i 5 regionach (Ameryka, Azja, Europa Zachodnia, Europa Wschodnia, Niemcy/Austria). itelligence realizuje złożone projekty w środowisku SAP dla ponad 5 000 klientów na całym świecie. Portfolio usług firmy obejmuje od licencji i konsultingu SAP, poprzez własne branżowe rozwiązania oparte o SAP, aż do usług hostingowych i application support. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia ponad 150 osób. Dysponuje własnym Centrum Systemów Informatycznych wyposażonym w nowoczesną infrastrukturę informatyczną służącą do świadczenia kompleksowych usług outsourcing IT – od wynajmu serwerów i sprzętu sieciowego po rozwój systemów. Posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych firmy SAP. W 2013 roku firma wygenerowała łączną sprzedaż na poziomie 457,1 mln EUR.

Więcej informacji: www.itelligence.pl