Poznań, 23.08.2017 – itelligence Sp. z o.o., platynowy partner SAP i dostawca usług outsourcingu IT, poddała pod ocenę jakość oferowanych produktów i świadczonych usług. Klienci po raz kolejny wysoko ocenili zadowolenie ze współpracy z itelligence. Badanie zostało przeprowadzone przez niezależną instytucję, a na podstawie jego wyników spółce przyznano po raz piąty z rzędu Godło Firma Przyjazna Klientowi.

Szczegółowemu audytowi poddane zostały wszystkie usługi świadczone przez itelligence: konsulting SAP, wsparcie aplikacyjne i techniczne oraz maintenance systemów SAP, a także usługi data center i service desk. Badanie objęło m.in. takie zagadnienia jak ocena współpracy z itelligence, ocena kontaktu z pracownikami, prawdopodobieństwo rekomendacji oraz ogólne zadowolenie klientów.

Jako mocne strony itelligence klienci wskazali przede wszystkim pracowników spółki, ich wiedzę, kompetencje oraz jakość obsługi (94% pytanych). Blisko 90% klientów oceniło kontakt z itelligence, jako łatwy, nie wymagający wysiłku z ich strony, a także rekomendowałoby itelligence, przede wszystkim ze względu na kompetencje, profesjonalizm i solidność firmy oraz wysoką jakość obsługi, klarowną komunikację i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów.

„Dbanie o jakość dostarczanych usług jest kluczowym zadaniem każdego pracownika w naszej firmie. Na konkurencyjnym rynku usług IT nie liczą się tylko twarde kompetencje, klienci w takim samym stopniu oczekują umiejętności współpracy oraz komunikacji i pracy zespołowej ukierunkowanej na osiąganie celów biznesowych. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom. Stawiamy na budowanie relacji z klientami opartej na zaufaniu i otwartej komunikacji, dzięki której wspólnie osiągamy wyznaczone cele. To pozwala nam oferować rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów oraz podejmować się realizacji najbardziej złożonych projektów.”  – powiedział Bogdan Zborowski, prezes zarządu i dyrektor zarządzający itelligence sp. z o.o.

itelligence to wieloletni i zaufany partner SAP, z którym zrealizowaliśmy dziesiątki wspólnych projektów. Cieszymy się, że kompetencje i jakość świadczonych przez niego usług znalazła swoje potwierdzenie w wynikach badania satysfakcji klientów oraz w przyznaniu spółce Godła Firma Przyjazna Klientowi. Dla SAP bardzo ważne jest, że nasi partnerzy potrafią umiejętnie łączyć budowanie trwałych relacji biznesowych ze skutecznym wykorzystaniem nowych możliwości, które oferują innowacyjne rozwiązania SAP.” – powiedział Sławomir Baranowski – Jesień, Partner Business Manager w SAP Polska.

Badanie zostało przeprowadzone na zlecenie itelligence w czerwcu 2017 r. w ramach Programu Firma Przyjazna Klientowi przez Fundację Obserwatorium Zarządzania, która posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji badań marketingowych i społecznych. Program Firma Przyjazna Klientowi jest obecny na polskim rynku od ponad 10 lat. Skierowany jest do firm i instytucji, które priorytetowo traktują politykę obsługi klienta. Do tej pory chęć udziału w Programie zgłosiło blisko 1000 firm oraz instytucji.

Gala wręczenia statuetek Firma Przyjazna Klientowi odbędzie się jesienią.

***

itelligence jest wiodącym międzynarodowym dostawcą pełnego pakietu rozwiązań w środowisku SAP. Zatrudnia blisko 5500 wysoko wykwalifikowanych pracowników w 24 krajach i 5 regionach (Ameryka, Azja, Europa Zachodnia, Europa Wschodnia, Niemcy/Austria). itelligence realizuje złożone projekty w środowisku SAP dla ponad 6000 klientów na całym świecie. Portfolio usług firmy obejmuje pełen zakres usług związanych ze środowiskiem SAP oraz usługi data center. W 2016 roku firma wygenerowała łączną sprzedaż na poziomie 777,9 mln EUR.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia blisko 200 osób. Posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu i wsparciu rozwiązań informatycznych firmy SAP. Dysponuje własnym data center w Tarnowie Podgórnym niedaleko Poznania.

Więcej informacji: www.itelligencegroup.com/pl

 

Dodatkowych informacji udziela:
Paulina Skowron
PR and communication manager
tel.: +48 61 816 72 00
e-mail: paulina.skowron@itelligence.pl