Myślisz o imporcie towarów, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Masz negatywne doświadczenia w kontaktach handlowych z Państwem Środka? Już niebawem będziesz mógł zasięgnąć wiedzy u praktyków, dla których kontakty biznesowe z Azją to codzienność. Eksperci z firmy Importuj z Nami specjalizującej się we współpracy z Chinami, podzielą się wiedzą i doświadczeniem na konferencji pt. „Współpraca z Chinami – jak osiągać zyski na najbardziej prężnym rynku świata” w Poznaniu.

Dwudniowe wydarzenie biznesowe organizowane przez wydawnictwo Explanator skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych współpracą i wymianą handlową z Chinami. Konferencja odbędzie się w dniach 27-28 marca w Hotelu Mercury w Poznaniu. Podczas spotkania doświadczeni eksperci i praktycy omówią, m.in. sposoby transportu towarów z Chin, wyjaśnią kwestie celne oraz problemy związane z kontrolą jakości towarów, a także bezpieczeństwem finansowym prowadzonych transakcji handlowych. Poznamy również fakty i mity dotyczące relacji z chińskimi firmami.

Eksperci z firmy Importuj z Nami opowiedzą o pierwszych krokach dla początkujących importerów oraz azjatyckiej etykiecie i kulturze biznesowej, a wspólnie z przedstawicielami ATC Cargo SA przybliżą uczestnikom problem współpracy gospodarczej z Chinami. Oprócz tego w programie znajdą się tematy dotyczące aspektów prawnych oraz kwestie związane z kooperacją produkcyjną.

Konferencja adresowana jest do przedsiębiorców, przedstawicieli zarządu i członków rad nadzorczych, dyrektorów zarządzających, finansowych i głównych księgowych oraz wszystkich osób, zainteresowanych współpracą, wymianą handlową i nawiązaniem kontaktów gospodarczych z Chinami. Uczestnicy będą mogli poszerzyć wiedzę o doświadczenia praktyków oraz nawiązać kontakt z ekspertami z branży. Szczegółowy program oraz warunki uczestnictwa znajdują się na stronie organizatora: www.explanator.pl.