Spółka itelligence, dostawca rozwiązań SAP oraz usług outsourcingu IT, rozpoczęła współpracę z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu obejmując w maju 2013 roku Partnerstwem Strategicznym nowy kierunek studiów podyplomowych SAP – Zintegrowane Systemy Informatyczne”. Program studiów przygotowany został w całości przez specjalistów itelligence.

Z uwagi na duże zainteresowanie tematyką już w lutym br. ruszyła kolejna edycja tych studiów. Następna planowana jest na wrzesień 2014 roku. W ramach programu studenci nabędą praktyczną wiedzę i umiejętności pozwalające na wykorzystanie podstawowych funkcjonalności systemu SAP oraz poznają standardowe procesy biznesowe. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez pracowników itelligence. Studenci mają bezpośredni kontakt z praktykami i specjalistami o bogatym doświadczeniu biznesowym a zajęcia prowadzone są w oparciu o rzeczywiste case studies.

 „Poznańskie uczelnie, kładąc szczególny nacisk na kształcenie specjalistów IT, coraz częściej współpracują z przedsiębiorstwami. Współpraca ma na celu wypracowanie wspólnego programu kształcenia, który pozwoli studentom zdobyć praktyczne umiejętności cenione na rynku pracy. Cieszę się, że nasza spółka dołączyła do tego grona. Ilość chętnych na nowy kierunek studiów podyplomowych opracowany przez itelligence i WSB przerosła nasze oczekiwania. Stąd podjęcie decyzji o kolejnych jego edycjach” – powiedział Piotr Pudelski, Dyrektor Konsultingu, itelligence sp. z o.o.

itelligence jest również Partnerem Biznesowym specjalności „Wdrażanie Systemów Informatycznych w Przedsiębiorstwach” realizowanej na studiach inżynierskich na kierunku Informatyka w Wyższej Szkole Bankowej. Specjalność skierowana jest do osób, które pragną nabyć lub zgłębić wiedzę związaną z wykorzystywaniem zintegrowanego systemu informatycznego SAP do efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem.

***

itelligence jest wiodącym międzynarodowym dostawcą pełnego pakietu rozwiązań w środowisku SAP. Zatrudnia ponad 3000 wysoko wykwalifikowanych pracowników w 22 krajach i 5 regionach (Ameryka, Azja, Europa Zachodnia, Europa Wschodnia, Niemcy/Austria). itelligence realizuje złożone projekty w środowisku SAP dla ponad 5 000 klientów na całym świecie. Portfolio usług firmy obejmuje od licencji i konsultingu SAP, poprzez własne branżowe rozwiązania oparte o SAP, aż do usług hostingowych i application support. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia ponad 150 osób. Dysponuje własnym Centrum Systemów Informatycznych wyposażonym w nowoczesną infrastrukturę informatyczną służącą do świadczenia kompleksowych usług outsourcing IT – od wynajmu serwerów i sprzętu sieciowego po rozwój systemów. Posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych firmy SAP. W 2013 roku firma wygenerowała łączną sprzedaż na poziomie 457,1 mln EUR.

Więcej informacji: www.itelligence.pl