2 kwietnia br. Getin Bank uruchomił nową odsłonę kampanii reklamowej. Wraz z początkiem miesiąca w najważniejszych rozgłośniach radiowych pojawią się dwa 30 sekundowe spoty promujące kredyt na PIT dostępny w Getin Banku. Kredyt gotówkowy w wysokości nawet do 150 tys. zł można otrzymać przedstawiając jedynie PIT za 2013 rok oraz dowód osobisty, bez zaświadczeń o zarobkach. Kampania potrwa dwa tygodnie.

 

Dlaczego łatwiej pożyczyć pieniądze w Getin Banku niż od kolegi lub byłej dziewczyny? Odpowiedź na to pytanie znajdzie się w spotach wyemitowanych w ramach nowej kampanii radiowej promującej kredyt na PIT. Reklamowany kredyt gotówkowy można otrzymać na podstawie dowodu osobistego oraz rozliczenia podatkowego za 2013 rok. Akceptowane będą deklaracje PIT-11, PIT-40 lub PIT-40A. Okres spłaty kredytu na PIT może wynieść nawet do 84 miesięcy, a wysokość miesięcznej raty zostanie dopasowana do możliwości Klienta.

 

– W Getin Banku staramy się skupiać na rozwiązaniach, które bezpośrednio zwiększają wygodę codziennego korzystania z bankowości. W przypadku kredytu gotówkowego ważne jest, aby otrzymać go szybko i bez zbędnych formalności. Dlatego proponujemy produkt, który umożliwia otrzymanie kredytu od razu podczas pierwszej wizyty w oddziale, jedynie na podstawie deklaracji podatkowej, bez konieczności ubiegania się o zaświadczenie o zarobkach  – mówi Małgorzata Wilińska, Brand Manager Getin Noble Banku.

 

To już kolejna odsłona kampanii, w której Bank promuje proste i praktyczne rozwiązania, zwiększające wygodę Klientów. Od 21 marca br., w różnych kanałach (telewizja, kino, kanały VOD, YouTube, citylight) pojawiają się również kreacje prezentujące udogodnienia dostępne dla posiadaczy rachunku Getin UP, takie jak możliwość sprawdzenia stanu konta bezpośrednio na karcie bankomatowej oraz funkcja szybkiego logowania symbolem graficznym do bankowości mobilnej. Radiowa kampania reklamowa kredytu na PIT potrwa od 2 do 15 kwietnia 2014. Spoty reklamowe przygotowała agencja GOOD.

 

Więcej informacji na temat oferty kredytowej Getin Banku można znaleźć na stronie www.getinbank.pl