Oferta kredytowa na sfinansowanie zakupu auta przygotowana przez Getin Bank wciąż pozostaje bezkonkurencyjna. Niezmiennie od początku roku Bank utrzymuje się na pierwszym miejscu rankingu najlepszych kredytów samochodowych portalu Totalmoney.pl. Pozycja lidera klasyfikacji to zasługa najniższego całkowitego kosztu kredytu, który wyróżnia Getin Bank spośród wszystkich analizowanych w zestawieniu ofert.

 

Czerwcowy ranking kredytów samochodowych Totalmoney.pl został przygotowany przy założeniu, że o kredyt stara się czteroosobowa rodzina z dochodami w wysokości 4 257 zł netto miesięcznie, bez żadnych innych zobowiązań kredytowych, która planuje kupić samochód z nadwoziem typu kombi. Koszt auta to 70 tys. zł, zaś wkład własny rodziny wynosi 14 tys. zł. Wysokość zaciągniętego kredytu, którego spłata została rozłożona na okres 5 lat, to 56 tys. zł.

 

Analiza autorów rankingu Totalmoney.pl wykazała, że obecnie najtańszą, a przez to najbardziej korzystną ofertą na zakup auta jest propozycja kredytu samochodowego Getin Banku. Niezależnie od tego, czy kredytobiorca planuje zakup nowego czy używanego samochodu, prowizja Banku jest zerowa. W połączeniu z atrakcyjnym oprocentowaniem gwarantuje to najniższy całkowity koszt kredytu spośród wszystkich ofert zebranych przez Totalmoney.pl. Przy przyjętych założeniach wynosi on jedynie 11 152 zł, co daje miesięczną ratę w wysokości 1 119,20 zł.

 

Pełne zestawienie kredytów samochodowych przygotowane przez Totalmoney.pl w czerwcu 2014 r. można znaleźć tutaj. Szczegóły dotyczące oferty Getin Banku są dostępne na stronie www.getinbank.pl.