Kremy firmy Aurea Pharma zostały uhonorowane prestiżową nagrodą dla najlepszych marek – Polish Exclusive. Firma produkuje specjalistyczne produkty do pielęgnacji skóry w trakcie oraz po radioterapii i chemioterapii.

Aurea Pharma to firma z Nadarzyna k. Warszawy, stworzona przez dr n. farm. Grzegorza Demskiego. Zajmuje się opracowywaniem i dostarczaniem pacjentom specjalistycznych produktów do pielęgnacji skóry w trakcie oraz po radioterapii i chemioterapii. Preparaty tej firmy to produkty najwyższej jakości, o unikalnym składzie i sprawdzonym działaniu,  bezpieczne, naturalne i godne zaufania. Dlatego też zostały wyróżnione najbardziej prestiżowym tytułem w kraju – Polish Exclusive 2016, przyznawanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej najlepszym markom dostępnym na rynku krajowym.

Wyróżnione kremy RadioProtect i ChemoDry B6 mają opatentowany skład i udowodnione działanie klinicznie. RadioProtect posiada właściwości nawilżające, natłuszczające, ochronne i przede wszystkim łagodzące odczyn popromienny. Z kolei ChemoDryB6 przeznaczona jest do skóry, która wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Potrzebuje witamin, substancji zmiękczających, nawilżających, odżywczych i ochronnych.

Oba kremy doskonale sprawdzają się nie tylko w pielęgnacji skóry w trakcie i po radioterapii, ale też w codziennym użytkowaniu. Nie ma bowiem lepszego preparatu kojącego skórę po opalaniu (tak na solarium jak i słonecznym) jak RadioProtect, który daje delikatne uczucie chłodu, działa ochronnie i kojąco. Jest też świetny po naświetlaniach kosmetycznych, depilacjach laserowych oraz wszelkiego rodzaju oparzeniach. Doskonale radzi sobie z pękającą skórą pięt oraz podrażnioną, np. środkami piorącymi, skórą dłoni.

Natomiast ChemoDry B6 dedykowany jest osobom, które mają problemy z suchą i wrażliwą skórą. Może być stosowany jako krem pielęgnacyjny do twarzy jak i całego ciała. Jego skład oparty jest głównie na naturalnych składnikach. Zawiera m.in.: ok. 40% tłuszczu, mocznik, który pomaga zatrzymać wodę, kwas hialuronowy, koenzym Q10, masło shea.

Można je kupić przez stronę www.aureapharma.eu oraz w aptekach – internetowych i stacjonarnych.

Zapisz