Redakcja PC World, jednego z najbardziej prestiżowych i merytorycznych czasopism branży komputerowej, po intensywnych testach, postanowiła przyznać drukarce Kyocera M2035dn tytuł „Produkt Roku”. Eksperci docenili niskie koszty eksploatacji oraz wysoką trwałość urządzenia. Jak czytamy w uzasadnieniu przyznania wyróżnienia: „Atutem tego urządzenia wielofunkcyjnego jest bardzo dobry stosunek ceny do możliwości. Oferuje niskie koszty eksploatacji i wydajny mechanizm drukujący pozwalający na zastosowanie dużych tonerów o wydajności 7200 stron”. Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwsza nagroda przyznana przez redakcję PC World urządzeniu Kyocera ECOSYS M2035dn. Na początku wiosny tego roku zdobyła ona również tytuł „Wybór Redakcji PC World”.

„Z radością przyjęliśmy wyróżnienie, które redakcja PC World przyznała urządzeniu wielofunkcyjnemu Kyocera ECOSYS M2035dn. Zastosowanie unikalnych rozwiązań Kyocery, do których należy niezwykle trwały, ceramiczny bęben i oddzielenie go od kasety z tonerem o podwyższonej wydajności, pozwoliło nie tylko na przedłużenie trwałości drukarki, ale także na obniżenie kosztów związanych z wydrukiem. W przypadku Kyocery M2035dn wynosi on zaledwie 5 groszy za stronę, co jest jednym z najlepszych wyników na rynku. Jestem pewien, że Kyocera ECOSYS M2035dn to najlepsze rozwiązanie dla każdej małej lub średniej firmy, potrzebującej oszczędnego i niezwykle wydajnego sprzętu. Moje słowa potwierdzają dwie nagrody przyznane przez redakcję PC World temu modelowi” – powiedział Michał Gembal, Dyrektor Marketingu Arcus S.A., wyłącznego przedstawiciela Kyocera Document Solutions w Polsce.

 

Kyocera ECOSYS M2035dn to kompaktowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne, przeznaczone do szybkiej i wydajnej pracy biurowej. Prędkość kopiowania i drukowania wynosi 35 stron na minutę, a czas oczekiwania na wydruk pierwszej strony wynosi tylko 7 sekund, co pozwala na uniknięcie niepotrzebnych przestojów w pracy. Urządzenie zostało wyposażone w dwustronny podajnik dokumentów, moduł drukowania dwustronnego, oraz podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy. Opcjonalnie, pojemność tę można zwiększyć aż do 800 arkuszy. Warto dodać, że w standardzie dostępna jest także funkcja wysyłania zeskanowanych dokumentów bezpośrednio do skrzynek poczty elektronicznej, określonych folderów lub serwera, co pozwala użytkownikom na szybszą i łatwiejszą pracę. Urządzenie jest zgodne z powszechnie dostępnymi pamięciami USB typu Pendrive, dzięki czemu użytkownik może drukować lub zapisywać skanowanie dokumenty na tym nośniku. Także instalacja urządzenia nie sprawia żadnych problemów a dołączone oprogramowanie pozwala na wygodne zarządzanie jego pracą.

 

Kyocera ECOSYS M2035dn jest dostępna w sieci sprzedaży Arcus SA, wyłącznego przedstawiciela Kyocera Document Solutions w Polsce.

Więcej o Kyocera ECOSYS M2035dn:

http://www.kyoceradocumentsolutions.pl/index/produkty/product/ecosysm2035dn.html

http://www.arcus.pl/oferta/zarzadzanie-dokumentem/produkty/urzadzenia-wielofunkcyjne/urzadzenia-monochromatyczne/kyoce-6

 

O GRUPIE ARCUS

ARCUS SA jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. ARCUS SA jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce. ARCUS SA i spółki zależne: T-matic Systems SA oraz ARCUS Systemy Informatyczne Sp. z o.o. dostarczają również kompleksowe rozwiązania oraz usługi z zakresu telematyki i inteligentnych sieci, a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Czwartą spółką wchodzącą w skład GRUPY ARCUS jest DocuSoft Sp. z o.o. produkująca systemy do obiegu informacji. Do największych klientów GRUPY ARCUS należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi
i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym.

 

O KYOCERA Document Solutions Europe B.V.

KYOCERA Document Solutions jest jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań z zakresu zarządzaniem dokumentami. Zakres produktów i usług firmy obejmuje drukarki ECOSYS, niezawodne urządzenia wielofunkcyjne, wysokiej jakości materiały eksploatacyjne i szeroki zakres rozwiązań programowych i Managed Services Document (MDS). Oferta KYOCERA Document Solutions zawiera innowacyjne produkty z komponentami o długiej żywotności. Ich użytkownicy korzystają z niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO) rozwiązań oraz wysokiej wydajności
w każdym miejscu pracy. Oferta rozwiązań i usługi Managed Document Services umożliwiają klientom zmniejszenie kosztów, pozytywny wpływ na środowisko oraz poprawę efektywności i niezawodności procesów biznesowych w tym samym czasie. Więcej informacji na stronie: www.kyoceradocumentsolutions.pl.

 

KYOCERA Document Solutions Inc. jest spółką zależną firmy Kyocera Corporation, która w 2009 roku obchodziła swoją 50-ą rocznicę. Zajmująca 531 miejsce na liście 2000 największych światowych firm notowanych na giełdzie magazynu Forbes, Kyocera jest wiodącym producentem nowoczesnej ceramiki, komponentów elektronicznych, ogniw słonecznych i elektronicznego sprzętu biurowego. Długoterminową strategią wzrostu KYOCERA są działania wspierające sektory telekomunikacji, przetwarzanie informacji, ochrony środowiska oraz poprawy jakości życia.