„Wybór Redakcji” – taki tytuł zdobyła drukarka Kyocery w najnowszym teście urządzeń wielofunkcyjnych, przeprowadzonym przez czasopismo PC World. Redakcja doceniła bardzo szybką pracę drukarki, która umożliwia drukowanie do 35 stron na minutę. oraz duży i wygodny panel sterujący, dzięki któremu obsługa urządzenia jest bardzo łatwa i przyjemna. Szczególne wyrazy uznania zdobyło zastąpienie zwykłego przycisku „skanuj” przyciskiem „send”. Umożliwia on błyskawiczne, bezpośrednie wysyłanie zeskanowanych dokumentów do skrzynek poczty elektronicznej, określonych folderów lub serwera, co zdaniem redakcji jest „posunięciem lepiej pasującym do potrzeb dzisiejszych użytkowników”.

Redakcja PC World  wysoko oceniła stosunek ceny do możliwości oferowanych przez Kyocera ECOSYS M2035DN. Test potwierdził jedną z wiodących zalet urządzeń Kyocera ECOSYS, tj. niezwykle niski koszt eksploatacji. „(Wydajny pojemnik z tonerem) pozwala na znaczące obniżenie kosztu drukowania – do poziomu zaledwie 5 groszy za stronę. To dwukrotnie mniej niż w konkurencyjnym, tańszym o 300 zł Canonie i-Sensys 4890 (10 gr/str.) i niemal trzykrotnie mniej niż w HP LaserJet Pro MFP M127fw (14  gr)” – podkreśliła redakcja w podsumowaniu testu.

Także instalacja urządzenia nie sprawia żadnych problemów, a dołączone oprogramowanie pozwala na wygodne zarządzanie jego pracą.

„Wyróżnienie w teście PC World jednoznacznie pokazuje, że Kyocera ECOSYS M2035DN to doskonały „kombajn biurowy” dla małych i średnich firm. Wysoka wydajność, niskie koszty eksploatacyjne w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami i prostotą obsługi sprawiają, że Kyocera ECOSYS M2035DN jest polecana przez ekspertów i doceniana przez klientów. Jest to kolejne wyróżnienie dla urządzenia Kyocera otrzymane przez naszą firmę. Wcześniej modele FS-4300DN i FS-C8650DN zostały docenione m.in. przez niezależne centrum badawcze Buyers Laboratory, a model FS-4300DN za unikalny design wyróżniono nagrodą iF Product Design Award” – powiedział Michał Gembal, Dyrektor Marketingu GRUPY ARCUS.

Kyocera ECOSYS M2035DN jest dostępna w sieci sprzedaży Arcus SA, wyłącznego dystrybutora marki Kyocera w Polsce. Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 1400 zł netto.

 

O GRUPIE ARCUS

 

ARCUS SA jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. ARCUS SA jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce. ARCUS SA i spółka zależna T-matic Systems SA dostarczają również kompleksowe rozwiązania oraz usługi z zakresu telematyki i inteligentnych sieci, a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Trzecią spółką wchodzącą w skład GRUPY ARCUS jest DocuSoft Sp. z o.o. produkująca systemy do obiegu informacji. Do największych klientów GRUPY ARCUS należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym.

 

O KYOCERA Document Solutions Europe B.V.

KYOCERA Document Solutions jest jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań z zakresu zarządzaniem dokumentami. Zakres produktów i usług firmy obejmuje drukarki ECOSYS, niezawodne urządzenia wielofunkcyjne, wysokiej jakości materiały eksploatacyjne i szeroki zakres rozwiązań programowych i Managed Services Document (MDS). Oferta KYOCERA Document Solutions zawiera innowacyjne produkty z komponentami o długiej żywotności. Ich użytkownicy korzystają z niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO) rozwiązań oraz wysokiej wydajności w każdym miejscu pracy. Oferta rozwiązań i usługi Managed Document Services umożliwiają klientom zmniejszenie kosztów, pozytywny wpływ na środowisko oraz poprawę efektywności i niezawodności procesów biznesowych w tym samym czasie. Więcej informacji na stronie: www.kyoceradocumentsolutions.pl.

KYOCERA Document Solutions Inc.  jest spółką zależną firmy Kyocera Corporation, która w 2009 roku obchodziła swoją 50. rocznicę. Zajmująca 492 miejsce na liście 2000 największych światowych firm notowanych na giełdzie magazynu Forbes, Kyocera jest wiodącym producentem nowoczesnej ceramiki, komponentów elektronicznych, ogniw słonecznych i elektronicznego sprzętu biurowego. Długoterminową strategią wzrostu KYOCERA są działania wspierające sektory telekomunikacji, przetwarzanie informacji, ochrony środowiska oraz poprawy jakości życia.