Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M3540idn pozytywnie przeszło dwumiesięczne, intensywne testy, przeprowadzone przez organizację Buyers Laboratory Inc. BLI to jedna z najbardziej opiniotwórczych, niezależnych organizacji w dziedzinie badań i analiz urządzeń drukujących. Eksperci BLI przyznali urządzeniu certyfikaty „wysokiej rekomendacji” (Highly Recommended) oraz „niezawodności” (Reliability Certified). Jest to już kolejny taki certyfikat, przyznany urządzeniu Kyocera. W podsumowaniu testów badacze podkreślili także niezwykle łatwą obsługę urządzenia. Doceniono intuicyjne menu, dostępne na dużym, kolorowym ekranie dotykowym, jak również bardzo praktyczne umieszczenie portu USB z przodu drukarki, które pozwala na łatwy wydruk pliku  z pendriva czy przenośnego dysku.

„Cieszymy się, że eksperci z Buyers Laboratory Inc. (BLI) po raz kolejny wyróżnili nasze urządzenia. Jak wszystkie modele Kyocery, urządzenie ECOSYS M3540idn zostało wyposażone w unikalne i opatentowane technologie gwarantujące wysoką wydajność oraz bezproblemową obsługę. Wygoda użytkowania i szybki dostęp do wszystkich funkcji to także zasługa siedmiocalowego, kolorowego wyświetlacza, obsługiwanego dotykiem. Jestem przekonany, że monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M3540idn spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów” – powiedział Michał Gembal, Dyrektor Marketingu Arcus SA

Monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M3540idn charakteryzuje się szybkim wydrukiem wynoszącym do 40 stron na minutę i stanowi idealne rozwiązanie dla użytkowników obsługujących duże nakłady wydruków. Dzięki opcjonalnym, dodatkowym kasetom na papier, ten model Kyocery jest w stanie pomieścić do 2600 arkuszy. Platforma HyPAS™, w którą zostało wyposażone urządzenie, zapewnia bezproblemową integrację z istniejącą w biurze infrastrukturą, a duży 7-calowy kolorowy ekran gwarantuje łatwą i przyjemną obsługę.

Kyocera ECOSYS M3540idn jest dostępna w sieci sprzedaży Arcus SA, wyłącznego przedstawiciela Kyocera Document Solutions w Polsce.

Więcej informacji na temat produktu:

http://arcus.pl/oferta/zarzadzanie-dokumentem/produkty/urzadzenia-wielofunkcyjne/urzadzenia-monochromatyczne/kyoc-12

http://www.kyoceradocumentsolutions.pl/index/produkty/product/ecosysm3540idn.technical_specification.html

 

O GRUPIE ARCUS

ARCUS SA jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. ARCUS SA jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce. ARCUS SA i spółki zależne: T-matic Systems SA oraz ARCUS Systemy Informatyczne Sp. z o.o. dostarczają również kompleksowe rozwiązania oraz usługi z zakresu telematyki i inteligentnych sieci, a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Czwartą spółką wchodzącą w skład GRUPY ARCUS jest DocuSoft Sp. z o.o. produkująca systemy do obiegu informacji. Do największych klientów GRUPY ARCUS należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi
i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym.

 

O KYOCERA Document Solutions Europe B.V.

KYOCERA Document Solutions jest jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań z zakresu zarządzaniem dokumentami. Zakres produktów i usług firmy obejmuje drukarki ECOSYS, niezawodne urządzenia wielofunkcyjne, wysokiej jakości materiały eksploatacyjne i szeroki zakres rozwiązań programowych i Managed Services Document (MDS). Oferta KYOCERA Document Solutions zawiera innowacyjne produkty z komponentami o długiej żywotności. Ich użytkownicy korzystają z niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO) rozwiązań oraz wysokiej wydajności
w każdym miejscu pracy. Oferta rozwiązań i usługi Managed Document Services umożliwiają klientom zmniejszenie kosztów, pozytywny wpływ na środowisko oraz poprawę efektywności i niezawodności procesów biznesowych w tym samym czasie. Więcej informacji na stronie: www.kyoceradocumentsolutions.pl.

 

KYOCERA Document Solutions Inc. jest spółką zależną firmy Kyocera Corporation, która w 2009 roku obchodziła swoją 50-ą rocznicę. Zajmująca 531 miejsce na liście 2000 największych światowych firm notowanych na giełdzie magazynu Forbes, Kyocera jest wiodącym producentem nowoczesnej ceramiki, komponentów elektronicznych, ogniw słonecznych i elektronicznego sprzętu biurowego. Długoterminową strategią wzrostu KYOCERA są działania wspierające sektory telekomunikacji, przetwarzanie informacji, ochrony środowiska oraz poprawy jakości życia.