Polacy nie mają wątpliwości – Jan Niezbędny to marka ciesząca się dużym uznaniem, z którą identyfikuje się wielu rodaków, bo dzięki niej żyją wygodniej! Potwierdza to kolejne odznaczenie. Marka Jan Niezbędny została właśnie wyróżniona w badaniu „Ulubiona Marka Polaków/Polek 2017!

 

Badanie organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze przeprowadził niezależny, opiniotwórczy Instytut GfK Polonia na grupie tysiąca Polaków i Polek w wieku 18-65 lat, dla których ważne są marki kupowanych produktów spożywczych i chemiczno-kosmetycznych. Przebadanych zostało ponad  1 000 brandów, wśród których polscy konsumenci wskazali te, które zasługują na miano ulubionych i odznaczają się największą popularnością. W kategorii „Akcesoria do sprzątania” bezkonkurencyjny okazał się Jan Niezbędny.

 

Wyróżnienie dla Jana Niezbędnego jest dowodem na to, że Polacy cenią sobie komfort i jakość. Jako społeczeństwo starają się czerpać z życia jak najwięcej i wybierają akcesoria, które najbardziej ułatwiają im codzienność wypełnioną mnóstwem zadań. Polaków i Polki cechuje również przywiązanie – raz wypróbowany niezawodny pomocnik, pozostaje z nami na długo w domu. To dlatego produkty Jana Niezbędnego tak doceniają konsumenci, dając temu wyraz w kolejnych plebiscytach.

 

 

 

 

***

Jan Niezbędny

Już od 2000 roku Jan Niezbędny towarzyszy nam w codziennych domowych obowiązkach. Marka oferuje produkty do pakowania
i przechowywania żywności oraz pomagające w utrzymaniu czystości w domu, m.in.: folie aluminiowe i do żywności, produkty do pieczenia i mrożenia, naczynia jednorazowe, worki na śmieci, ścierki i zmywaki, mopy, deski do prasowania i suszarki do ubrań. „Żyj wygodniej!” – to hasło marki, wciąż poszukującej nowych rozwiązań i możliwości, dzięki którym nasze domowe obowiązki staną się łatwiejsze i mniej uciążliwe. Szczegółowe informacje o produktach: www.janniezbedny.pl

 

Jan Niezbędny – Żyj wygodniej!