Zupa krem z ogórków kiszonych z koperkiem to najnowsza propozycja w ofercie gotowych dań marki Marwit.

– Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Chcemy, by konsumenci mogli cieszyć się smakiem dobrze znanej w Polsce zupy w formie nowoczesnego i modnego kremu. Jednocześnie zależy nam, by nasi kosnumenci uzupełnili codzienne menu o przysmak dostarczający organizmowi wielu cennych dla zdrowia substancji – tłumaczy Anna Pawłowska-Kruzińska – kierownik ds. marketingu Marwit Sp. z o.o.

Zupa sprzedawana będzie w opakowaniach o gramaturze 500g. Produkt nie zawiera glutenu, substancji konserwujących, barwników oraz wzmacniaczy smaku. Po otwarciu nadaje się do spożycia w ciągu 24 godzin. Zupę można podgrzać w mikrofalówce lub w garnku.

– To szybka, a jednocześnie zdrowa przekąska. Idealna dla osób zapracowanych, ale też aktywnych, które potrzebują wartościowego posiłku po treningu. Dzięki wygodnemu opakowaniu można ją błyskawicznie przygotować np. w mikrofalówce – dodaje Anna Pawłowska-Kruzińska.

Nowa zupa trafiła do sklepów w pierwszej połowie maja. W dystrybucji pozostały inne kremy marki – z marchwi, buraków brokułów, pomidorów, soczewicy i kalafiorów.

Marwit Sp. z o.o to największy w Polsce producent świeżych soków, założony w 1993 roku przez Macieja Jóźwickiego. W ofercie posiada także surówki, zupy i zdrowe przekąski. Firma jest również właścicielem marek Witmar, Ogrody Natury oraz Oskoła. Jest zdobywcą tytułów Produkt Roku 2016, Dobra Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma, laureatem rankingu Gazele Biznesu oraz zdobywcą tytułu Teraz Polska. Ostatnio Marwit uhonorowano także tytułami SuperBrands Polska Marka 2018 oraz Jakość Roku 2017.