Już w czerwcu odbędzie się kolejna edycja targów ITM Polska. W 8 pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich zaprezentowana zostanie kompleksowa oferta polskiego i światowego przemysłu. Wśród wystawców nie zabraknie firmy HAFEN, będącej wyłącznym polskim dystrybutorem maszyn marki BERNARDO.

– Na targach ITM Polska jesteśmy już po raz drugi. Ostatnim razem nasze stoisko spotkało się z wielkim zainteresowaniem, przeprowadziliśmy dziesiątki cennych rozmów z klientami, nawiązaliśmy wiele kontaktów handlowych, dlatego zdecydowaliśmy się powrócić również w tym roku – mówi Michał Kowalski, Sales Manager firmy HAFEN. – W Poznaniu zaprezentujemy kilkanaście maszyn do obróbki metalu i blachy. Przygotowaliśmy też wyjątkowo duże rabaty, wyłącznie dla odwiedzających – zachęca Michał Kowalski.

BERNARDO to marka wiodącej w Europie, austriackiej firmy PWA, oferującej kompletny asortyment profesjonalnych i hobbystycznych urządzeń do obróbki metalu, drewna, blachy, oraz dodatkowego wyposażenia firm usługowo-produkcyjnych. Na rynku polskim dostępna jest już od dobrych kilku lat i zyskała w tym czasie sporą popularność dzięki wysokiej jakości urządzeń, przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

W dniach 3-6 czerwca HAFEN zaprezentuje w Poznaniu takie maszyny jak m.in. tokarki, frezarki, szlifierki, wiertarki kolumnowe i promieniowe, nożyce gilotynowe, giętarki czy żłobiarki.

Jedną z głównych atrakcji stoiska nr 41,w pawilonie nr 7 będzie prezentacja na żywo frezarki uniwersalnej Bernardo UWF 95 N z cyfrowym wyświetlaczem 3 osi i pneumatycznym uchwytem narzędzi. Co roku kilkanaście sztuk tego modelu rozpoczyna pracę w największych firmach w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Są to m. in. producenci prądu, branża paliwowa, koncerny samochodowe, kopalnie, producenci mebli czy RTV AGD. Będzie zatem świetna okazja, aby sprawdzić na miejscu jej możliwości i dowiedzieć się dlaczego jest tak ceniona przez potentatów.

Pełne informacje dla zwiedzających dostępne są na stronie targów ITM Polska (technologie.mtp.pl).