21 listopada 2016 roku w Moskwie rozpoczną się 28 Międzynarodowe Targi Meblowe Mebel 2016.
To  największa impreza targowo-wystawiennicza branży meblowej w Rosji i najbardziej znany na świecie projekt Kompleksu Wystawienniczego EXPOCENTR. Targi Mebel 2016 są także okazją, aby swoje produkty zaprezentowały przedsiębiorstwa z Polski.

 

Każdej jesieni wystawa Mebel skupia wiodące marki, producentów, projektantów i dekoratorów wnętrz,
którzy prezentują nowe kolekcje i trendy w branży. Udział w tych targach to szansa na znalezienie nowych możliwości rozwoju i nawiązanie kontaktów biznesowych z kontrahentami z innych krajów.

Od 27 lat wystawa odbywa się przy zachowaniu najwyższych standardów branży wystawienniczej. W 1997 roku otrzymała odznakę Rosyjskiego Związku Wystaw i Targów – RUEF (Russian Union of Exhibitions and Fairs). W 1998 roku została zarejestrowana przez UFI – Globalne Stowarzyszenie Branży Wystawienniczej (Global Association of the Exhibition Industry). Od 2003 roku wystawa odbywa się pod auspicjami
Izby Handlowo-Przemysłowej Federacji Rosyjskiej i Merostwa Moskwy.

Tegoroczna ekspozycja obejmie szeroki wybór ekskluzywnych i tradycyjnych mebli do sypialni, jadalni, salonu i kuchni. Wystawa jest podzielona na sektory tematyczne, m.in. meble klasyczne i nowoczesne, meble specjalistyczne, wyposażenie i wystrój wnętrz, materiały wykończeniowe, części i akcesoria oraz projektowanie wnętrz i mebli.

Wystawie Mebel 2016 towarzyszą także dodatkowe wydarzenia. Najważniejszym z nich jest 10. Forum Producentów i Sprzedawców „Meble jako biznes”. Głównym celem spotkania jest budowanie partnerstwa wśród specjalistów oraz dyskusje na temat najistotniejszych problemów branży. Ponad 200 delegatów z 80 miast Rosji, WNP, Europy i Azji będzie rozmawiać na temat rozwoju przemysłu meblarskiego.

Oprócz warsztatów skierowanych do firm z Rosji, odbędzie się spotkanie poświęcone problemom firm z Europy, które chcą wejść na rynek rosyjski. Przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w innych panelach dyskusyjnych na temat reklamy, działań w Internecie, sprzedaży, technologii i obsługi klienta w branży meblarskiej.

Wystawa Mebel 2016 będzie gościć także polskie firmy. Udział w tego typu międzynarodowych imprezach to szansa dla przedsiębiorstw, aby zaprezentować swoje produkty, nawiązać nowe kontakty biznesowe i rozpocząć współpracę z zagranicznymi kontrahentami. W targach w Moskwie warto wziąć udział również jako odwiedzający. Przedstawiciele firm będą mogli poznać nowości,  aktualne trendy i kierunki rozwoju branży, a także wymienić doświadczenia i opinie na forum międzynarodowym.

Uczestnictwo w targach Mebel 2016 oraz pełną obsługę wyjazdów biznesowych i indywidualnych prowadzi Business Promotion EXPO. BP EXPO oferuje wynajem powierzchni wystawienniczej, zabudowę stoiska, usługi hostess i tłumaczy, bilety lotnicze, zakwaterowanie w hotelach, transfery na miejscu, ubezpieczenie uczestników, a także kompleksowe pośrednictwo w uzyskaniu wiz do Rosji wymaganych dla obywateli Unii Europejskiej. Ponadto dla zainteresowanych osób w czasie wolnym organizuje program turystyczny i kulturalny w Moskwie.

Więcej informacji na ten temat udziału w targach i obsługi można uzyskać w BP EXPO:
Business Promotion EXPO Sp. z o.o.
tel.: +48 22 101 29 00
fax: +48 22 101 29 01
office@bpexpo.pl
www.bpexpo.pl

Logo BP EXPO