Media Expert kontynuuje współpracę z siecią Outlet Center. Obok sklepów w Białymstoku i Cieszynie został także najemcą w Outlet Center Bydgoszcz. Elektromarket wynajął ponad 800 mkw. powierzchni w obiekcie liczącym 11 tys. mkw. GLA.  

– Podpisaniem umowy z Media Expert finalizujemy najem dużych powierzchni. Komercjalizacja naszego obiektu przekroczyła już 80 proc. Zainteresowanie najemców jest duże, bo Outlet Center Bydgoszcz jest pierwszym sieciowym outletem w regionie. Obiecujący jest także zasięg naszej inwestycji – ponad 2 mln ludzi – mówi Magdalena Bandurska dyrektor ds. komercjalizacji w ADV Por Property Investment, w spółce, która wybudowała outlet.

Media Expert jest jedną z największych marek branży RTV, AGD i multimediów w Polsce. Ta dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na polskim rynku od ponad 15 lat, ma 440 placówek w 330 polskich miastach. – Współpracujemy z Grupą Outlet Center wynajmując powierzchnie sprzedażowe w jej lokalizacjach w Białymstoku i Cieszynie. Liczymy, że kontynuacja tej kooperacji na rynku bydgoskim będzie owocna i przyniesie wiele satysfakcji przede wszystkim naszym klientom – wyjaśnia Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Budowa Outlet Center Bydgoszcz przebiega zgodnie z planem. Obecnie prowadzone są prace wykończeniowe terenów zewnętrznych. Wewnątrz z kolei, ostateczny wygląd nadawany jest lokalom handlowym. Outlet Center Bydgoszcz wzbogaci istniejącą już przestrzeń handlową o ofertę wyprzedażową ze stałą zniżką o min. 30 proc. od ceny regularnej. Zaspokoi ona przede wszystkim potrzeby nowych mieszkańców szybko rozwijającej się dzielnicy Fordon. Obok Media Experta w obiekcie będą także inne sklepy ze sprzedażą regularną: CCC, Rossmann i Martes Sport. Bydgoski obiekt zlokalizowany jest przy ul. Fordońskiej – jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta łączącej Bydgoszcz m.in. z Toruniem. Bliskość pozostałych dróg wylotowych pozwoli na dogodny dojazd do obiektu również mieszkańcom Grudziądza, Inowrocławia lub Włocławka. W pobliżu jest duża strefa handlowa: sklep IKEA, hipermarket Auchan oraz salon meblowy Black Red White.

 

* * *

Spółka Outlet Center z obiektami handlowymi w Lublinie, Białymstoku oraz parkiem handlowym w Cieszynie wchodzi w skład Grupy Deweloperskiej ADV Por Property Investment. Istniejące już obiekty handlowe spółki odwiedza rocznie ponad 4 mln klientów. Firma posiada w swoim portfolio również m.in. budynek biurowy klasy A – The Tides, zlokalizowany przy Bulwarach Wiślanych w Warszawie. Budynek posiada powierzchnie biurowe (12,5 tys. mkw.), bogatą strefę gastronomiczną (3 restauracje o zróżnicowanej kuchni), ekskluzywny fitness club Exuma Gym oraz 10 w pełni wyposażonych w najwyższym standardzie apartamentów (nawet do 260 mkw.) nad samą Wisłą. Grupa buduje także luksusowe osiedla willowe w Wilanowie – Villa Natura.