Dzięki swojemu urządzeniu mobilnemu możesz sprawdzić pogodę, porozmawiać ze znajomymi na czacie, posłuchać muzyki, pograć w gry… Możesz też wykorzystać go aby prowadzić swoją firmę.

Gdy doba jest za krótka poszukujemy rozwiązań. Czasu nie da się wydłużyć ale nowoczesne technologie sprawiają, że da się go oszczędzić. Zwłaszcza w biznesie, gdzie jest cenniejszy niż złoto, ma to ogromne znaczenie.

Leż na plaży i wystawiaj faktury

– Czego przedsiębiorcy nie lubią?

Nie lubią tracić czasu na formalności, papierologię i obliczenia.

– Co lubią?

Lubią skupić się na prowadzeniu firmy, spotkania z klientami i działania, które przynoszą zyski.

Quenta doskonale rozumie te potrzeby i dlatego stworzyła kompleksowy program do obsługi księgowości mikroprzedsiębiorstwa. Kilka kliknięć sprawi, że wystawisz fakturę czy rozliczysz delegację. Możesz to zrobić siedząc w biurze przed komputerem, albo na egzotycznej plaży, leżąc w hamaku i trzymając w dłoni swój smartfon.

Gdzie jest haczyk?

Jeżeli nie jesteś za pan brat z nowymi technologiami i wolisz stos papierowych dokumentów piętrzących się na biurku, to program nie jest dla Ciebie. Daruj go sobie również wtedy, jeżeli wolisz godzinami siedzieć i wypełniać długopisem druczki rozliczeniowe. W Quencie cały dział księgowy przenosi się do świata wirtualnego. Według statystyk jest on o wiele bezpieczniejszy niż analogowy. Dokumenty w chmurze nie zginą, nie zniszczą się, nie utopią w powodzi ani nie spłoną w pożarze. Masz do nich całodobowy dostęp, z każdego miejsca na Ziemi.

Warto?

Podstawowa wersja programu jest za darmo. Wystawienie 10 dokumentów w miesiącu odbywa się bez żadnych kosztów. Oprócz 3 minut, które potrzebne są na założenie konta i ściągnięcie aplikacji, nie traci się niczego, więc może warto chociaż spróbować?

 

Szczegóły o programie można znaleźć na stronie: www.quenta.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-20013. DOTACJE NA INNOWACJE.belka dobra