Każda firma od czasu do czasu staje przed trudnym wyzwaniem zorganizowania dużego spotkania. Niezależnie od tego, kogo firma ma zamiar podjąć, istotnym jest, aby całość przedsięwzięcia była dopięta na ostatni guzik, bo przecież jak nas widzą tak nas piszą. Każdy chce zrobić piorunujące wrażenie i to nie ulega najmniejszym wątpliwościom.

http://www.sxc.hu/pic/l/m/ma/mart1n/861513_78366177.jpgPrzeczesywanie Internetu w poszukiwaniu stosownych miejsc na zorganizowanie konferencji czy zjazdu pracowników bywa kłopotliwe. Istnieje zestaw czynników determinujących miejsce, które byłoby najodpowiedniejsze na realizacje planu. Z pomocą przychodzi Internet. W Sieci istnieje całe mnóstwo firm zajmujących się wynajmem powierzchni pod event’y, a jak to z nimi bywa- jedno drugiemu nie jest równe. Uwagę zwraca na siebie adres Pomorska 21 w Łodzi. Niegdyś Dom Towarzystwa Kredytowego, dziś w pełni odrestaurowany pałac należący do międzynarodowej firmy Fenix Group. Lokalizacja już z zewnątrz robi wrażenie: budynek nawiązuje do najpiękniejszych szkół architektonicznych.

Historia budynku sięga XIX wieku. Został zaprojektowany przez Hilarego Majewskiego i zbudowany w latach 1878- 1881 przez łódzkich fabrykantów. Neoklasycystyczny fronton zdobi ówczesna dewiza VIRIBUS UNITS– wspólnymi siłami. Na przestrzeni lat budynek wielokrotnie zmieniał swoich właścicieli, którym była między innymi Akademia Medyczna. Jednak lata użytkowania budynku niezgodnie z przeznaczeniem doprowadziły go do ruiny. Od 2008 roku budynek należy do międzynarodowego inwestora, który krok po kroku przywraca jego dawny blask i aktualnie służy, jako centrum konferencyjno- kulturalne.

Na stronie http://www.pomorska21.pl istniej możliwość dokładnego zapoznania się z układem pomieszczeń oraz  pełną

http://www.sxc.hu/pic/l/l/le/leagun/966150_40376081.jpg

ofertą firmy. Wnętrza budynku nadają się znakomicie nie tylko na spotkania biznesowe i konferencje, ale również wesela, bankiety i mniejsze przyjęcia. Każda z sal charakteryzuje się eleganckim wystrojem, który z całą pewnością doda prestiżu każdemu eventovi. Na stronie znaleźć można na bieżąco aktualizowaną galerię zdjęć z portfoliem organizowanych zdjęć, które doskonale oddają prestiż tej lokalizacji. Z ważniejszych wydarzeń ogólnopolskich, w ostatnim czasie odbywał się tam łódzki fashion week pod hasłem Fashion Philosophy oraz gala Menager Roku 2013. Imprez tych nie trzeba nikomu przedstawiać. Kolejnym atutem miejscówki jest lokalizacja w sercu miasta, co dodatkowo rozwiązuje problem np. noclegów dla gości.

Strona Pomorskiej 21 charakteryzuje się doskonałą oprawą wizualną i bogactwem informacji. Z łatwością można na niej znaleźć wszelkie informacje dotyczące lokalizacji, planu budynku, a osoby zorientowane na stronę estetyczną odnajdą zdjęcia obrazujące kunszt zdobień, oraz architektoniczne piękno jego fasad. Wszystkie inne detale dotyczące rezerwacji czy wszelkich innych zapytań można uzgodnić telefonicznie pod numerem podanym na stronie.