Kilka dni temu firma POSTAL STEEL GROUP, poinformowała, że znalazła się w gronie nominowanych do Gazel Biznesu 2013 – rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich polskich przedsiębiorstw.

Gazel Biznesu nie wybiera żadne jury, a o miejscu na liście decyduje dynamika przychodów osiągniętych przez firmę przez trzy ostatnie lata (w bieżącej edycji w latach 2010, 2011 oraz 2012).

Według organizatorów rankingu, tegoroczny ranking wskazuje, jak trafny jest jego tytuł, porównujący małe i średnie przedsiębiorstwa do zwierząt nie tylko szybkich, ale przede wszystkim obdarzonych niezwykłą umiejętnością dostosowania się do zmiennych warunków.

Firma POSTAL STEEL GROUP w oświadczeniu podziękowała wszystkim swoim Klientom i Kontrahentom za pomoc w zdobyciu tej nominacji. Podkreśliła, że dynamiczny rozwój firmy i coraz lepsze wyniki zawdzięcza głównie swoim Odbiorcom.

———————–
POSTAL STEEL GROUP jest firmą o międzynarodowym zasięgu i największym w Europie Środkowo – Wschodniej dostawcą elementów stalowych. POSTAL STEEL GROUP jest również właścicielem takich marek jak STAR WIRE i PLATINIUM – drut spawalniczy, STAR FLEX – tarcze do cięcia i szlifowania, PINOX – stal nierdzewna oraz PSG. Działając od 1992 roku stawiała na ciągły rozwój, stając się liderem w coraz to nowych dziedzinach.