Kolejna nowa placówka sieci Mila powstanie dla mieszkańców Międzyrzecza, a swoje otwarcie świętować będzie już w najbliższą sobotę 7 marca.  Od początku roku powstało aż 9 nowych supermarketów Mila z planowanych 30 w 2015 roku. Obecnie spółka posiada 176 sklepów na terenie całego kraju i tym samym będzie kontynuować dynamiczny rozwój sieci otwierając kolejne nowe supermarkety Mila.

Sklep Mila w Międzyrzeczu, przy ulicy Konstytucji 2-Maja 20, znajduje się blisko osiedla mieszkaniowego w dogodnej lokalizacji dla klientów, w bliskim sąsiedztwie rzeki Obra. Budowa tego obiektu, rozpoczęła się we wrześniu 2014 r., a zakończyła się w styczniu br. Całkowita powierzchnia supermarketu wynosi 735 m2, natomiast powierzchnia sprzedażowa to ok. 520 m2. Na terenie obiektu został zaplanowany również duży parking samochodowy na 35 miejsc postojowych dla klientów. Zatrudnienie w tej lokalizacji znalazło 24 osoby.

Już w najbliższą sobotę 7 marca, na otwarciu supermarketu Międzyrzeczu na klientów będzie czekało mnóstwo ciekawych atrakcji oraz wyjątkowa oferta promocyjna. Wszyscy konsumenci będą mogli skosztować owoców, wędlin, serów oraz soków serwowanych w trakcie degustacji. Klienci będą mogli również wziąć udział w konkursach, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w trakcie ubiegłotygodniowego otwarcia supermarketów Mila w Piszu, Biłgoraju oraz Sierakowie. Każda lokalizacja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, a przypieczętowane zostało to licznym przybyciem klientów na uroczyste otwarcie.

Spółka market-Detal posiada obecnie 176 sklepów i zatrudnia blisko 5 800 osób oraz planuje dynamiczny rozwój w najbliższych latach. Rocznie powstawać będzie ponad 30 sklepów.

Więcej informacji na temat zbliżającego się otwarcia klienci znajdą na stronie internetowej www.mila.pl, profilu sieci na Facebook’u, na billboardach, poprzez reklamę mobilną oraz w gazetkach kolportowanych na terenie Międzyrzecza.