Customer Paying In Coffee Shop Using Touchscreen Siec_handlowa_stanowisko_m

Brytyjska firma Ergonomic Solutions, lider w zakresie projektowania i produkcji bezpiecznych systemów mocowań, będzie jednym z wystawców V Międzynarodowych Targów Wyposażenia, Technologii i Usług dla Handlu RetailShow 2014. Firma jest znana przede wszystkim ze swojej marki SpacePole®, czyli najpopularniejszego  systemu mocowań dla nowoczesnych technologicznie rozwiązań płatniczych, mobilnych i punktów sprzedaży. Podczas targów firma zaprezentuje szeroką gamę rozwiązań technicznych w zakresie mocowań.

Wprowadzanie nowych urządzeń i rozwiązań elektronicznych w branży handlowej powoduje, że zarządzający sklepami muszą dokonywać wyboru odpowiednich uchwytów i mocowań do nich. Na targach RetailShow firma Ergonomic Solutions zaprezentuje duży wybór rozwiązań technologicznych w zakresie mocowań, czyli SpacePole Essentials, SpacePole Payment oraz SpacePole SafeGuard kompatybilnych z wielokanałowymi aplikacjami sklepowymi, tj. punkty sprzedaży, kasy, punkty samoobsługowe oraz kioski.

Wiodącym produktem oferty na targach w Warszawie będzie nowość na rynku, czyli rozwiązanie SpacePole SafeGuard i-frame, które łącząc w sobie estetyczny wygląd i funkcjonalność jest idealnym rozwiązaniem dla urządzeń typu iPad montowanych zarówno na ścianie, na blacie, jak i na podłodze w obiektach handlowych, usługowych i turystycznych.

Jak mówi Ian Dewar, General Manager w Ergonomic Solutions, celem firmy jest tworzenie takich produktów, które pozwalają na jak najlepszą integrację technologii z nowymi lub istniejącymi już w handlu rozwiązaniami. – Nasze produkty są kompatybilne z punktami sprzedaży i technologiami sklepowymi. Pozwalają nie tylko wykorzystać wszystkie jego możliwości, ale też  są wygodne w użyciu. 

  Ergonomic Solutions

Firma Ergonomic Solutions rozpoczęła swą działalność w Wielkiej Brytanii w 1996 roku dystrybuując na rynek brytyjski technologię mocowania projektowaną i produkowaną w Danii. Na przestrzeni lat firma stała się liderem w wytwarzaniu i dostarczaniu EPOS (Electronic Point of Sales) oraz mocowań do sklepów na całym świecie.

 Informacje praktyczne

Stoisko F13 firmy Ergonomic Solutions znajdzie się w strefie Retail Technology. V Targi RetailShow odbędą się w dniach 19-20 listopada 2014 w godzinach 9:00-17:00 w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Wstęp na targi jest bezpłatny po zarejestrowaniu się na stronie internetowej lub w recepcji w dniu targów.