W dniach 13-15 kwietnia 2016 roku odbyły się wewnętrzne Targi Partnerskie WAJNERT MEBLE. Wydarzenie było znakomitą okazją do zaprezentowania nowej identyfikacji wizualnej, a także aż 19 premierowych kolekcji mebli i kilku nowych kolekcji tkanin, które odzwierciedlają nowe, świeże podejście firmy do wzornictwa.

Tegoroczne wewnętrzne Targi Partnerskie firmy WAJNERT MEBLE odbyły się pod znakiem odświeżonej identyfikacji wizualnej i zmian w strategii komunikacyjnej. Nowy logotyp WAJNERT MEBLE w pomarańczowym odcieniu sygnalizuje większą otwartość na kwestie designu, o czym kontrahenci firmy mogli się przekonać, odwiedzając Salon Firmowy w Międzyborzu. Nowe kolekcje mebli wypoczynkowych i systemowych spotkały się z ich dużym uznaniem, głównie ze względu na swój nowoczesny i bardzo funkcjonalny charakter. Podczas trzech dni targowych ekspozycję WAJNERT MEBLE odwiedziło ponad 250 partnerów handlowych z kraju i zagranicy. Uroczystym zwieńczeniem wydarzenia była ceremonia rozdania statuetek dla najlepszych partnerów handlowych WAJNERT MEBLE.

Pod znakiem funkcjonalności

Specjalnie z okazji wewnętrznych Targów Partnerskich firmy WAJNERT MEBLE w Salonie Firmowym w Międzyborzu powstała jedyna w swoim rodzaju strefa inspiracji. Na powierzchni 1500m2 można było zobaczyć na żywo, jak poszczególne meble i tkaniny prezentują się w różnorodnych aranżacjach. W centrum zainteresowania znalazły się w szczególności premierowe propozycje mebli wypoczynkowych. W tym obszarze firma zaprezentowała aż dziewięć nowych kolekcji, charakteryzujących się wysokim komfortem użytkowania i świeżym, nowoczesnym designem. Uwagę odwiedzających przykuły przede wszystkim wielofunkcyjne i modułowe modele narożników, które można idealnie dopasowywać do indywidualnych potrzeb. Odwiedzający docenili również odświeżoną ofertę mebli systemowych. Najnowsze kolekcje imponują nie tylko swoim kreatywnym wzornictwem, lecz także starannie przemyślanymi mechanizmami, gwarantującymi najwyższą trwałość i komfort obsługi. Ciekawym uzupełnieniem nowej oferty WAJNERT jest pięć nowych propozycji łóżek. Dzięki szerokiemu wyborowi zagłówków wygląd mebli można dostosować niemal do każdego wnętrza.

Z myślą o partnerach handlowych

Tegoroczne wewnętrzne Targi Partnerskie firmy WAJNERT MEBLE były bardzo udane, nie tylko ze względu na pozytywne opinie klientów na temat nowych kolekcji i dużą ilość zamówień złożonych przez klientów. Bardzo pozytywnym akcentem podsumowującym wydarzenie była ceremonia wręczenia nagród Partnerom. W dniu 15 marca w hotelu Aroma Stone w Sycowie właściciele firmy rozdali statuetki 23 partnerom handlowym WAJNERT MEBLE, którzy wykazali się największą aktywnością handlową w 2015 roku. Firmy były nagradzane w sześciu kategoriach: Lider Sprzedaży, Lider Wzrostu Sprzedaży, Partner w Promocji WAJNERT MEBLE, Debiut roku 2015, Lider sprzedaży kontraktowej, a także Partner wieloletniej i owocnej sprzedaży na rynkach zagranicznych. Zgodnie z nową strategią firma WAJNERT MEBLE otwiera nowy etap w kontaktach z kontrahentami i klientami detalicznymi. Tegoroczne targi i ceremonia rozdania nagród były jednym z elementów jej realizacji. Oprócz większego zbliżenia i otwarcia na potrzeby odbiorców produktów marki, w planach firmy jest między innymi również ujednolicenie wyglądu salonów partnerskich, który pozwoli na łatwiejsze odnalezienie produktów marki WAJNERT MEBLE w miejscu sprzedaży.