Z dniem 1 stycznia 2013 r. Katarzyna Rejmer objęła stanowisko Dyrektora Operacyjnego w itelligence. Zastąpiła na tym stanowisku Paulinę Stochniałek. Katarzyna Rejmer odpowiedzialna będzie za obszar operacyjny i HR, zarządzanie polityką personalną firmy, w tym planowanie zatrudnienia i gospodarkę etatami. Do głównych zadań będzie również należało monitorowanie efektywności poszczególnych zasobów w organizacji.

Katarzyna Rejmer ukończyła specjalność zarządzanie przedsiębiorstwami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz filologię łotewską na Uniwersytecie  Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest również absolwentką studiów podyplomowych „Psychologia w biznesie” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w amerykańsko-holenderskim koncernie Suzo Happ Sp. z o.o., Altkom Akademia SA, Manpower Polska, Randstad Professionals. Początkowo odpowiadała za sprzedaż i pozyskiwanie klientów z obszaru urządzeń finansowych i hazardowych, następnie była odpowiedzialna za kluczowych Klientów w Altkom Akademii. W firmach Randstad i Manpower zarządzała sprzedażą i układaniem procesów operacyjnych związanych z wszelkimi zasobami w organizacjach u Klientów, jak również wewnątrz organizacji.

W swojej pracy położę szczególny nacisk na zapewnienie efektywnego systemu zarządzania zasobami ludzkimi, tak aby rozwój organizacji był bezpośrednio związany z rozwojem ludzi. Stawiam na współpracę, w celu ciągłego usprawniania wewnętrznych mechanizmów organizacji pracy i optymalnego alokowania zasobów do projektów prowadzonych dla naszych klientów. Chcę, żeby miało to przełożenie na wspólny sukces – naszych pracowników oraz naszych klientów”  – powiedziała Katarzyna Rejmer, dyrektor operacyjny itelligence.